KONZULTACE

Nadstandardní osobní VIP péče

 • Máte raději individuální nadstandardní přístup? E-mailové zodpovídání dotazů v rámci kurzů pro Vás není dostačující?
 • Chcete se slyšet přímo se mnou a probrat, v čem tápete, čemu nerozumíte, nebo co vás jednoduše zrovna trápí?
 • Vnímáte, že se v některých duchovních věcech a tématech ztrácíte a hodil by se Vám zkušený mentor, který by Vás rychle a moudře nasměroval?
 • Absolvovali jste různé kurzy Shambally a máte v tom teď zmatek, a nebo vám to dokonce nefunguje a nechcete teď nikde nic dlouze studovat a spíše byste uvítali rychlý Shamballa RESTART?

Pak jste v pravou chvíli na pravém místě! 

(Nic není náhoda.)

Jmenuji se Martin Ospalík a od roku 2010 učím Reiki, meditaci a další směry duchovního růstu a léčení s energiemi. 

Duchovní cestou jsem provedl více než 5 tisíc studentů, vytvořil téměř 60 on-line programů a bezpočet živých akcí. Mám tedy velmi bohaté nejen osobní zkušenosti, ale i zkušenosti a poznatky z cest mých studentů. 

Všechnu svou léty nabytou moudrost a poznání Vám rád předám a pomohu i na Vaší cestě. V individuální konzultaci vše uzpůsobím Vám na míru a díky tomu rychle vyřešíte to, co potřebujete a to tak, že se v tom budete cíti příjemně, smysluplně a bude to to pravé pro Vás.

Tohle přesně potřebuji
Objednat konzultaci

Přečtěte si, co o mně říkají mí klienti

Martine, moc Vám děkuji za telefonickou konzultaci a veškeré rady a postupy. Jsem moc ráda, že jsem mohla využít konzultace a ptát se. Moc Vám za něj děkuji a odpovědi na mé otázky. Velmi příjemně se s Vámi povídá. Moc jste mi pomohl... Děkuji moc. Určitě využijí znovu.
Monika J.
Jsem rad, ze Vas mohu kontaktovat, kdykoli a ze mi podle svych moznosti a casu odpovite na me otazky. Ktere se tak nejak vznikaji s tim jak clovek pracuje s energii a nebo ho v ramci Vaseho kursu neco napadne s cim si sam moc nevi rady. Rad bych Vam chtel podekovat za Vas osobni pristup a at se Vam dari.
Petra K.
Jste skvělý Mistr, pečlivě se staráte o své žáky, jste ten nejlepší, nevím, kde bych takového Mistra hledala.
Ivana
Vysoka kvalita energii, vstricnost, tento ucitel predava vsechny informace, ktere potrebuji a stara se o muj dusevni vyvoj soustavne. Chci a budu se dale ucit jen od vás.
Martina
Som velmi spokojna s p. Ospalikom a som velmi rada, ze som si vybrala prave jeho a jeho skolu. Rychla komunikacia, seriozny pristup, trpezlive odpovede na otaaaazky 🙂 zelam Vam vsetko dobre a nech sa dari 🙂
Gabka
Velmi dobra komunikace, vztricnost a uzasne nabidky. Myslim, ze jsem si lepe vybrat ani nemohla. Vzdy doporucim tyto stranky, bude li moznost a urcite brzy se zase ozvu. Martine, mate velmi dobre srdce, znalosti a velmi dobre vse propracovane. Moc dekuji.
Emília T.

Proč byste si měli dopřát VIP osobní konzultaci 

Pro koho je konzultace ideální

 • Je to doslova SHAMBALLA RESTART
  Pro ty z Vás, kteří už Shamballu znáte, máte už nějaké kurzy a další si nechcete kupovat a potřebujete se v tom znovu rychle nastartovat, zorientovat, nebo si své znalosti prohloubit.
 • Nechcete kurz, ale RYCHLÝ POSUN
  Pro ty z Vás, kteří jste překurzovaní, nechcete si kupovat žádný další kurz, ale chcete se dále posouvat nebo získat zpětnou vazbu ke své duchovní práci. Pro Vás je osobní konzultace také ideální.
 • Potřebujete objevit příčiny, PROČ VÁM SHAMBALLA NEFUNGUJE
  Už Shamballu máte, ale nefunguje Vám to, nebo jste čekali větší výsledky. Když si objednáte Konzultaci, určitě zjistíme příčiny. A nebo dost možná přijdeme na to, že jste dělali vše správně, ale VÁM něco brání, něco ve Vás, aby to fungovalo.
 • Chcete UŠETŘIT ENERGII A PENÍZE
  Než dlouze zvažovat, přemýšlet, tak si pojďme zavolat a hned budete mít jasno, jestli je Shamballa pro Vás a jak by Vám to mohlo fungovat, co by Vám to přineslo… 90 minut se mnou Vám ušetří spoustu energie, ale i peněz.
 • NEJRYZEJŠÍ A NEJČISTŠÍ PODPORA
  Osobní konzultace je nejčistší, nejcennější, nejčirejší a nejrychlejší, co můžete na své duchovní cestě dostat, pokud si nechcete kupovat žádný další kurz.

Jaké jsou výhody VIP osobní konzultace 

 • VIP péče je pro Vás ideální, pokud si chcete šetřit čas. Pomohu Vám zorientovat se v tom, co se Vám děje.
 • Pokud procházíte složitým obdobím, udělám Vám vhled do Vaší situace a můžeme jít také hlouběji do záměru a přání Vaší duše pro tento život.
 • Odkryjeme společně Vaše nastavení, nastavím Vám zrcadlo a poukáži na potenciální výzvy pro Vás.
 • Můžeme probrat cokoli, co budete potřebovat. Jistě si s sebou nesete zajímavý příběh, který chcete sdílet s někým, kdo Vás bude poslouchat s plnou pozorností, pochopením a nebude Vás soudit. S někým, kdo chápe duchovní přesah toho, co prožíváte.
 • Budete se cítit bezpečně a přijímán/a v prostředí, které pro Vás vytvořím.
 • Změníme Váš pohled na sebe sama a konkrétní situace. Rozboříme Vaše nefunkční a staré programy myšlení.
 • Ať už jste v oblasti duchovna a léčitelství pokročilý nebo začátečník, vždy pro Vás najdu nový prostor pro Váš další růst.

Pokud po první konzultaci vzájemně usoudíme, že je třeba se znovu slyšet a dále rozpracovat výstup z naší první konzultace, domluvíme se na dlouhodobější mentoring (dle volných kapacit) se zvýhodněnou hodinovou sazbou.

Ruku na to

Zavolat si můžeme přes video hovor (Google meet, Skype, WhatsApp, Viber) a nebo klasickým telefonním hovorem ...záleží na Vás, co je Vám milé. Můžeme se domluvit na video hovor a také si předáme telefonní čísla, pro jistotu.

Připravte se, že budeme oba PRACOVAT, tedy i Vy!!

Abych nezapomněl, zašlu Vám také menší seznam s otázkami a úkoly, který pro Vás budu chtít vyplnit a odevzdat minimálně 1 pracovní den předem, před konáním naší konzultace.

Ano, budeme rovnou pracovat, ne si jen povídat.

Dobrá zpráva pro Vás je, že čas navíc, který strávím s prostudováním Vašich odpovědí Vám nikdy nepočítám do vymezené délky času naší konzultace.

UPOZORNĚNÍ: Zaplacenou konzultaci je potřeba využít do 3 měsíců, jinak Vám nárok na ni propadá.

OBJEDNÁVKA

Objednejte si individuální VIP konzultaci přímo se mnou

Plácneme si? Skvělé! Na Vás teď je vyplnit objednávkový formulář níže a po přijetí platby Vám pošlu důležitý e-mail s instrukcemi k naší VIP konzultaci. Po shodě na termínu zašlu seznam s úkoly pro Vás.

Těším se na intenzivní spolupráci s Vámi.

Obsazenost pro konzultace
80%

Máte nějaký dotaz? Něco vám není jasné?

Neváhejte a napište mi na e-mail martin@shamballa-1024.cz. Rád Vám na vše odpovím a poradím.