Online kurz
BUDDHOVA SHAMBALLA™

Buddhova Shamballa je vysoce nadčasový, stabilní a vysokovibrační energetický systém s přesahem do příštích inkarnací

Vítejte na finální cílové rovince. Vítám Vás na dokončení Vaší cesty Shambally. Vím, že to byla dlouhá cesta, mnozí se mnou sdílíte, že "to byla jízda Vašeho života, krásnější než niagára, náročnější než trek po poušti, ale že to rozhodně stálo za to, protože JSTE TAM, máte to štěstíčko, kus poznání, kus vědění a kus vnitřního klidu.

Bude mi ctí být Vaším průvodcem

Váš Martin Ospalík
učitel Shambally, Reiki, meditace a léčení s energiemi, tvůrce Buddhovy Shambally

Důležité zamyšlení na začátek

Pojďme se na naše životy a cesty podívat na chvilku trošku více z nadhledu, z ptačí perspektivy.

V tento okamžik, nezáleží moc na tom, co je důležité pro Vás zrovna NYNÍ na Vaší cestě. Každý hledá v různé fázi života a své cesty Shambally něco jiného... tedy na první pohled. Při druhém pohledu si všimneme, že všichni směřujeme do stejného cíle. Všichni jdeme stejným směrem a pohání nás stejná motivace. A TO JE DOBŘE. Uvědomnění, že individuální rozdílnosti jsou přirozenou formou a projevem bytí, nás může v tomto okamžiku jen uklidnit. Všichni jsme individuální, každý jsme jedineční, ale přes to všechno všichni tančíme v rytmu jednoho tance. Je to čarokrásné, co myslíte?

Myslím, že je důležité pro každou duši vědět, že není sama. Že vlastně všichni chceme totéž, být milováni, přijimáni, být šťastní, žít v hojnosti, prostě se cítit dobře a spokojeně, žít dobrý a naplněný život v souladu se svou duší, s Vesmírem, s naším okolím, v harmonii a pohodě, možná v legraci, ale především ve vzájemním respektu. Znáte snad někoho, kdo po tomto v hloubi duše netouží?

Problém nastává, když se odpojíme sami od sebe, od své duše, od Universa/Boha, od energie (vlastní, tedy ve svém těle, ale i od energie v našem okolí či v samotném Vesmíru). A právě toto Vy už víte, kdož jdete a vydali jste se cestou Shambally. Víte to, protože jste dříve sami v sobě toto vše rozpoznali, ať již více či méně vědomě, a proto jste se kdysi před časem vydali cestou poznání, cestou duchovního růstu, cestou transformace, stručně řečeno: cestou Shambally. Vzpomínáte? Skvělé! 

Je důležité vědět, odkud a kam směřujeme, vědět a nezapomenout, co nás přivedlo ke ZMĚNĚ. Je to totiž důležité pro dovršení vaší cesty.

Největší přidanou hodnotou Buddhovy Shambally je, že si Vaše duše do příštího života přenese spirituální úroveň, které dosáhnete.

Buddhova Shamballa (někdy jí říkám zkráceně: Buddha Shamballa) je skutečně velmi vzácným zasvěcením. Je totiž tzv. přenositelné mezi jednotlivými životy. A to běžně zasvěcení moc nebývají. Proto je toto považováno mezi mými studenty za největší přínos, který jim Buddhova Shamballa přináší.

Buddhova Shamballa vám zlepší nejen tento život, ale i budoucí

Víte, ono je důležité dosáhnout určité duchovnosti, ale ještě důležitější je, že v příštím životě budete moci na tuto již získanou duchovnost mnohem lépe navázat. Tedy nebudete muset v příštím životě čekat znovu do 40 nebo do 50 let, než se začnete duchovně opět probouzet. Navíc, Vaše duše si bude mnohem více a lépe pamatovat z tohoto života, a bude pro ni pak již v příští inakrnaci mnohem snadnější a přirozenější začít proces rozpomínání ne v 50 letech, ale třeba rovnou v 10, ve 12 a nebo ještě dříve. To vše bude mít za výsledek, že nejen zbytek této inkarnace, ale i rovnou příští život může Vaše duše žít harmoničtěji, vědoměji, plnohodnotněji, v souladu se vším a všemi, tak, abyste nemuseli pořád dokola opakovat ty stejné chyby napříč jednotlivými životy.

Buddhova Shamballa tedy v tomto smyslu slouží jako jakési záchranné lano, které sami sobě přichystáte, tedy své duši, pro příští reinkanaci, pro příští existenci, ať už bude jakákoli... A toto je za mě největší přínos tohoto energetického systému. Toto byl záměr, se kterým jsem Buddha Shamballu vytvořil, channeloval a se kterým ji předávám.

Dokud žijeme a dýcháme, snažíme se být každý den lepšími lidmi

Samozřejmě je třeba, aby se každý nadále snažil být každým dnem lepším, protože tak, jak jsem se to naučil již v počátku mé vlastní cesty Shambally - DOKUD ŽIJEME A DÝCHÁME, SNAŽÍME SE BÝT KAŽDÝ DEN LEPŠÍMI LIDMI. Není to tedy rozhodně o tom udělat si zasvěcení a mít vystaráno. Zasvěcení, energie, Buddha Shambally... toto vše jsou nástroje a záleží na každém, JAK a ZDA bude na tyto nástroje hrát. A já se vynasnažím, abyste na ně hrát uměli. Pak to bude skutečně jen na Vás, udělat si 2x denně chvilku čas a praktikovat to, co se ode mě učíte.

Buddha Shamballa (Buddhova Shambala) je a vždy měla být finálním, konečným, posledním krokem duše na cestě Shambally.

Toto je cílová rovinka, kde si můžete vychutnat závěrečné metry vítěze. Toto je konec sluného léta, kdy sklízíte veškeré zralé ovoce z vlastní zahrádky, které jste dlouho týdny a měsíce pěstovali a starali se o ně.

Průvodcem na Vaší cestě budu já

Martin Ospalík, tvůrce Buddhovy Shambally

praxe výuky Shambally a meditace sahá již do roku 2010. Díky vlastnímu velkému probuzení jsem v životě brzy pochopil (ve svých 16 letech), kterou cestou se vydat. Brzy jsem rozpoznal, jaké dary mi Vesmír k tomu propůjčil. Tyto dary jsem znovu-objevil ve své duši právě díky Shamballe.

Poznání je mou životní cestou. Pomáhat druhým při jejich vlastním poznání, léčení a duchovním růstu jsem přijal za své poslání v tomto životě. Mám to požehnání, že mi Vesmír vždy posílá právě ty lidičky, kterým mám, co předat. A kdo ví, třeba se z minulých životů již známe. Náhody? Ty neexistují... Budete-li chtít, jistě na to vše společně přijdeme. Jsem připraven být Vám po boku a jít s Vámi kus Vaší cesty. Těším se na Vás.

Čirá esence, přímo od zakladatele

Příběh stvoření Buddhovy Shambally

Buddhovu Shamballu jsem channeloval jako energii a následně vytvořil do uceleného energetického systému. Toto vše jsem postupem času zdokonalil. Využil jsem k tomu veškeré své zkušenosti od roku 2010, které mám s léčením klientů a výukou mých vlastních studentů.

Buddhova Shambala je doslova mé vypiplané dítě, které mi činí radost. A Vy máte nyní možnost, která u většiny energetických systémů již dnes není možná, a tou je: můžete získat zasvěcení Buddhovy Shambally přímo od skutečného zakladatele tohoto systému, od Martina Ospalíka.

Kde jsem vzal nápad na energetický systém s přesahem do příštích inkarnací?

O Buddhově Shamballe toho mnozí napsali již docela dost. Někdy to dávalo smysl méně, jindy více... Skutečně záleží na detailech. Věděli jste to? 10 % detailů Vám udělá 90 % kvality.

Kde jsem tedy přišel s nápadem, jak lidem pomoci s převedením jejich dosažených duchovních úrovní a pochopení, uvědomění do příštího života?

Buddha je pro mě skupina mentorů, průvodců, facilitátorů, která mě na mé cestě dlouho doprovází a vděčím mým Buddhům i za přesah toho, kam smím hledajícím pomáhat, tedy až za bránu současné inkarnace, dalece do příštího života.

Na tomto jsem založil celý koncept Buddhovy Shambally. Lépe si to vysvětlíme společně, když o to budete mít zájem, ale prozatím pro Vás může být dostačující, že Buddha není jeden, ale je jich více. Připadá Vám to divné? Mně z počátku taky. Když mi tato informace přišla, nedávalo mi to smysl, „musela se někdy stát chyba," říkal jsem si... až postupem času jsem prameny této pravdy objevil ve východních duchovních naukách a náboženských textech.

WOW! Měl jsem celou dobu pravdu... Postupně jsem energetický systém dotvořil, zabezpečil, dopracoval a zdokonalil až do dnešní podoby. Zvažoval jsem mockrát, zda není čas na nějakou aktualizaci, zvažuji to pravidelně, ale ne... Buddhova Shamballa je konečná a kompletní tak, jak je. Cokoli dalšího by za mě nedávalo absolutně žádný smysl.

Proto i s odstupem delšího času stále hrdě konstatuji: Buddhova Shamballa je vysoce nadčasový, stabilní a vysokovibrační energetický systém s přesahem do příštích inkarnací. Zcela aktuální, zcela dokonalý tak, jak je.

A v duchovnu se mi také osvědčila jedna poučka, která se do tohoto místa perfektně hodí: Když něco funguje, neměň to, nesahej na to, nehrej si s EGEM a jen obdivuj krásu dokonalé harmonie.

Rozdíl mezi Kristovou Shamballou a Buddhovou Shamballou

Buddhova Shamballa obsahuje kompletní spektrum energie.

Má nejvyšší, pečlivě vybírané, vibrace. A pro Vaši lepší představu, přidám jedno číslo - a tím je počet symbolů = klíčů k energiím, kterých má Buddha Shamballa přes 12 milionů. Toto číslo symbolů se každým dnem rozšiřuje, do konce roku bude na 15 milionech, poté na 20, a do příštích deseti let na 777 milionech. 

Čísla symbolů zde opravdu již nejsou podstatná, zejména, když všichni moji studenti mají možnost si každoročně (+ k tomu každodenně průběžně) aktualizovat rozsah Shambally, se kterým pracují.

Klíčový krok

pro úspěšné dokončení Vaší cesty

Velké finále cesty Shambally. Další kroky již neexistují, nejsou totiž zapotřebí. Buddhova Shamballa je dokonalá sama o sobě - právě tak, jak je a jako finální krok Shambally byla od počátku zamýšlena.

Buddha Shamballa v sobě navíc zahrnuje důmyslný systém aktualizací, který jsem zavedl a nastavil tak, že každý člověk, kterého zasvětím, má možnost jednou ročně (a zcela zdarma) přijmout velkou aktualizaci vibrací celé Buddhovy Shambally, se kterou pracuje. Vaše Shamballa díky tomuto bude každý rok zcela aktuální.

Osobité - individuální - navyšování energetického rozsahu Buddhovy Shambally

A kromě opakování zasvěcení, kteří mají moji studenti zdarma, tak další individuální klíče k energiím Shambally (symboly) přichází těm, kdož se Shamballou aktivně a každodenně alespoň chvíli pracují.

Navíc jsem zavedl praxi, kdy každý první úplněk v novém roce, zprostředkuji tzv. Buddhovy „aktualizace“, které již poté automaticky navyšují u zájemců, tedy u těch, kdo tuto cestu mají za svou a jsou připraveni, energetický rozsah Buddha Shambally.

Proto a díky tomuto již není potřeba žádná další verze, žádná další ještě rádoby lepší a vyšší verze Shambally... nejsou třeba... neexistují... jsou pouze v hlavách pár jedinců, kdož toto nepochopili. Buddha Shamballa se samovolně aktualizuje. A každý má možnost nechat se vézt na této vlně dále a dále, a nikdy nezůstat pozadu. Ani Vy nezůstanete pozadu, o své studenty se postarám a jsem jim k dispozici i po letech.

Co vše je součástí online kurzu 

a kolik kurz stojí?

Výuková videa v členské sekci

 • Předtočený VIDEO KURZ Buddha Shambally v délce 3h:23min

Kurz s podporou

 • Drobné rady zdarma emailem
 • Podpora v rámci online komunity podobně naladěných lidí ve skupině na FB

Obsáhlá skripta v PDF k tisku

 • E-book v rozsahu 62 stran

Užitečné bonusy

 • Nahrávka meditace pro vaši podporu k Buddha Shamballe
 • Výuková část pro kouče a lektory (budete-li chtít, budete moci začít sami také poskytovat služby a kurzy v oblasti duchovního rozvoje)

Zasvěcení a opakování zasvěcení

 • ZASVĚCENÍ do energie Buddhova Shamballa na dálku
 • Možnost opakování zasvěcení pro vaše léčení a posílení vaší schopnosti používat Shamballu

Poléčím a pročistím vaše bloky

 • Na zasvěcení vás energeticky připravím, takže budete energii nádherně vnímat
 • Aby se vám postupně otevíraly vaše dary duše, pročistím cokoli, co bude potřeba (negativní programy, přísahy/sliby z minulých životů, vč. bloků na duchovno a léčitelství)

Certifikát o absolvování kurzu

 • Energii Buddhovy Shambally můžete využívat nejen pro sebe, ale můžete ji nabídnout i svým klientům
 • Vystavte si certifikát v provozovně či na vašem webu, a dejte tak vědět svým klientům, že na sobě pracujete a dále se vzděláváte

To vše za cenu 9.990
NYNÍ AKCE - do odvolání 7.990

Ohlasy na můj online kurz Buddhovy Šambaly

Milý Martine, moc děkuji za mé zasvěcení do všech energií Shambally. Jsem stále plná euforie. Děkuji a děkuji. PS: Dokonce i moji synové, kteří spolu od puberty nepromluvili, si k sobě najednou našli cestu. Je úžasné, jak mě každé jedno zasvěcení vždy posune dále.
Alena B.účastnice mého online kurzu
Martine, sdílím mé pocity k Buddha Shamballe: Moje zasvěcení do energií Buddhovy Shambally bylo příjemné. Je to velmi jemná, teploučká vysoko vibrující energie. Pronikala hluboce a pozvolna všude, kde jsem ji potřebovala. Výsledkem zasvěcení je, že uvnitř sebe cítím vnitřní klid a povznášející krásné pocity. Vnímám u sebe celkovou změnu k lepšímu.
Marcelaúčastnice mého online kurzu
Moje rodina si prošla mnoha nehezkými zkouškami - děti měly velké psychické potíže. Dnes je vše úplně v pořádku a žijeme si všichni radostným životem. Sice jsem se rozvedla, ale díky opuštění toho nefunkčního vztahu mám dnes po boku zlatého chlapa, mám 2 zdravé děti a mám kvalitní život. Zkrátka opravdu žiji a užívám si krásného světa. Tím bych jen chtěla vyzdvihnout Martinova slova, že léčivé energie Šambaly působí na celou rodinu a léčí celou rodinu. Dokonce i moje původně v duchovno nevěřící dcera za mnou chodívá: "mami, pošli mi energii... mami, zeptej se na vzkaz andělů..." Se synem si povídáme o andělích a můj přítel si rád přisedne, když zrovna "čaruju" a zkouší sám vnímat energie. Žijeme úplně jinak než dřív, žijeme si báječně. Pokud budeš chtít, dej toto mezi své další recenze, ať všichni ostatní vidí, že to jen chce vydržet a zázraky se dějí."
Lenka D.účastnice mého online kurzu

Všechny reference na této stránce jsou ověřené (e-mailem nebo zprávou ze sociálních chatů a fakturačním systémem) a pocházejí od mých zákazníků. 

Otevírá se před Vámi finále Vaší cesty Shambally.

Těšíte se? Já tedy ROZHODNĚ ano. Bude mi ctí Vás doprovodit při završení naší dosavadní společné práce.