Jaké pozitivní změny v životě vám Shamballa přinese?

O Shamballe jsem toho v předchozích článcích napsal již mnoho, ale mohla vás napadnout otázka, kým se vlastně stanete, když půjdete cestou Shambally. Jaký člověk se z vás stane, co se ve vašem životě změní?

Jaké změny v životě vám Shamballa přinese?

Mohl bych vám zde popsat, že budete ve svém životě šťastnější, zdravější, vědomější, moudřejší, citlivější, vnímavější, intuitivnější, duchovnější, stanete se tvůrci svého života, léčiteli svého těla a terapeuty svých emocí. Váš život se promění ve všech oblastech k lepšímu. Pročistí a zlepší se vám vztahy, najdete své místo na světě, spojíte se se svou duší a se svými duchovními průvodci a pochopíte svůj úkol zde.

Jednoduše řečeno, během vaší cesty se stanete duchovně probuzenou, vědomou, celistvou a naplněnou bytostí.

Všichni jsme jedno

Pak už nebudete rozlišovat já, ti druzí, oni, vy, ale budete vnímat jen „my“. Už pro vás nebude cizí soused, nebude pro vás cizí ani náhodný kolemjdoucí ve městě, ani Němec nebo Francouz, kterého potkáte na dovolené, protože budete vnímat a cítit, že všichni jsme jedno.

Budete pociťovat lásku ke všem bytostem. Budete vnímat, že každý člověk je svým způsobem krásný právě tak, jak je. A totéž a ještě intenzivněji budete vnímat sami u sebe. Budete cítit přijetí, vědomí, spojení se svým tělem a duší, bezpodmínečnou lásku ke svému tělu, ke svému životu a ke svému bytí.

Toto se pro vás díky cestě Shambally stane naprostou samozřejmostí ve vašem životě. Se stejnou přirozeností, jako dýcháte, budete vnímat lásku a propojení vašeho energetického systému, vašich energetických bodů a vašeho těla s vesmírným proudem energie.

Cesta Shambally je cesta k hlubokému sebepoznání, sebeléčení, sebepřijetí. Je to cesta k vědění, moudrosti, osvícení, uzdravení, čistotě, pochopení, k vědomí a k Jednotě. 

Využijte mé aktuální nabídky a přihlaste se do mého online kurzu Shambally – kurz je otevřený.

Autor: Martin Ospalík

„Jsem lektor online kurzů Shambally, spirituální průvodce, léčitel a snílek. Mým snem je, že všechny bytosti budou žít šťastně a v souladu se záměrem své duše a Vesmírem. Na tomto pracuji od roku 2010."

Léčivá energie Shamballa

Minikurz + Meditace zdarma

Zapište se do e-mailového minikurzu Shambally zdarma a získejte přístup k sérii e-mailů = mini skripta Shambally - manuál Shambally. A navíc každý měsíc se můžete zdarma (nezávazné) zúčastnit dálkové energetické meditace.