Reference

od těch, kteří již na Shamballa cestu se mnou vykročili

Namasté, Martine, mé zasvěcení do Shambally 1024 bylo provázeno ještě silnějším prožitkem než jsem měla u Reiki. Děkuji a pokračuji dál, protože tudy vím, že je moje cesta. Děkuji.


Hanka M.
Dobrý den, Martine, mnohokrát Vám děkuji, zasvěcení bylo moc příjemné. Vnímala jsem pocity chladu i tepla. Uvolnění i pocity jakoby přeskládávaní v těle. Chvílemi tlak v čele a za očima, ve vlnách pulzující výrazná záře....nádhera. Mockrát Vám děkuji, byl to neuvěřitelný a velice silný zážitek.
Kamila
Namasté Martine. Chci potvrdit, že jsem zasvěcení procítila již při čtení skript. Pak při zasvěcování 10.5. ve 20 hod. jsem jako při všech předchozích zasvěceních usnula (asi na 20 min.) a pak tak nějak kolem další půl hod. jsem cítila zvláštní napětí v nohou (od kolen dolů). Další den jsem posílala Shamballu manželovi a ten zvláštní pocit v nohou jsem cítila znovu.

Jinak, aby jste měl zpětnou vazbu z předchozích zasvěcování tak při Shamballe 1024 když jsem šla po městě, tak se na mně lidé (cizí) usmívali a já měla pocit že svítím :-). Bylo to příjemné. Jinak díky duchovnímu vzdělávání jdou mé negativní emoce po povrchu. Už se nedostávají dovnitř a jsem mnohem klidnější a vyrovnanější.

Shamballu jsem během let od posledního zasvěcování (1024,2002 a 3110) praktikovala převážně v rodině. Přímo i na dálku. Zajímavé pocity měla moje sestra, ta měla dojem že ji ta únava a bolest odkapává z prstů na rukách i nohách. Chlapec od neteře zase celý poskakoval na židli jaké měl tiky. DĚKUJI za váš čas, energii a lásku kterou vkládáte do duchovní podpory lidem.
Ottová Miroslava
Martine, Se Shamballou se mi život proměňuje. Jednak jsem pro sebe více důležitá. Už si nenechávám některé věci líbit, prostě to nejde, šla bych proti sobě. Cítím vyšší citlivost vůči sobě, tím i k druhým. Druhých si více vážím, přistupuji k nim více pokorně a hledám v nich to krásné.

Také jsem si všimla, že některé odpovědi, které potřebuji znát, přicházejí skoro lusknutím prstů. Dříve přicházely cca do týdne. Věci, které si v životě opravdu přeji, se daly do pohybu. To co jsem očekávala, že se může stát tak za 5 let, ke mně přišlo již nyní. Jako by se dění okolo mne zrychlilo. Všímám si svého působení na lidi, když mám vysoké vibrace. Také jsem si vědoma, že některé situace mi mají co říci a vnímám to tak i u druhých (že některé situace chtějí říci něco jim). Dříve jsem se někdy před smyslem dění "schovávala", nechtěla jsem si to připustit nebo jsem přijala názor druhých "to se stává."

Jako psycholožka mám dojem, že v některých případech je psychologie krátká, co se týče vysvětlení podstaty života člověka. Díky Vašemu učení se mi otevřela brána poznání, kterou jsem řešila několik desetiletí a nenacházela jsem uspokojivé odpovědi. Teď mám pocit, jako bych byla na správné cestě. Duchovní vývoj a rozvoj mne neustále uchvacuje a dává mi odpovědi na otázky, které potřebuji. Tyto odpovědi mi poskytují rozměr, který bych řekla, že se u nás velmi podceňuje.

Jsem mile překvapena, co Shamballa 3110 umí. 🌺
Velice dekuji🙏.
Zdeňka Koubová
Ahoj Martin Áno všetko mi prišlo a ďakujem veľakrát. Ďakujem ti aj za Shamballa 1024, zasvätenie bolo super. Energia v dlaniach a v nohách až po kolená krásny pocit v celom tele energia prichádzala vo vlnách potom ako keby som ju mal v dlaniach. Energia od rastlín, slnka, vody zeme hviezd energia celého univerzumu, kozmu, niečo krásne. Ďakujem.


Peter
​​Dobrý den Martine, poprvé zasvěcení do Shambally 2002 bylo jemné, je pravda, že jsem pak usnula Ale při opakovaném zasvěcení už to bylo silnější, ruce brnely a jak kdybych byla ve víru až se mi z toho na chvilku zatočila hlava. Pak už zase takovy jemný pocit v rukou a teplo v hlavě. Včera jsem si prošla i ta videa a meditaci do Shambally 2002 a to jsem musela i otevřít chvílemi oči, bylo to pro mě velmi silné.
Jana K.
Ahoj Martine, tak už vím jaký je rozdíl přijmout světelný zdroj od tebe a od jiného učitele. Dostalo se mi silného odpuštění, ještě teď se skrývám po domě a bulím. Předtím jsem jinde přijala zasvěcení a nic... Děkuju moc a moc. Ještě dále budu napravovat....

Lída
Dobrý den pane Ospalíku, zasvěcení proběhlo velice úžasně. Energie byla velice silná a jsem ráda, že si tento prožitek mohu znovu navodit. Nálada mi vylétla hodně nahoru, ještě jsem si pouštěla písničky o Jarka Šimka a i si zatančila, takhle nádherně už mi dlouho nebylo.
Petra Horáková
Dobrý večer pane Martine. Vůbec nevím kde začít. Včera jsem udělala zasvěcení do Kristovi Shambally. Než jsem začala přečetla jsem všechny materiály a už když jsem je četla jsem cítila že je to pravé. Nevím, co se vlastně vše událo, protože toho bylo neskutečně moc a jako v jiné energií, tak neskutečně klidné láskyplne, neumím to popsat. Ale jedno vím jistě. Hledala jsem v životě hodně odpovědi na spoustu otázek proc to tak je, i ohledně toho kdo jsem a byla jsem neustále smutná až nešťastná z toho možná i pyšná, nevím, ale včera chodilo mnoho odpovědi, aniž bych se na něco ptala.

Moc dekuji pane Martine za vše. 😍 Uz několikrát jsem dostala znamení na toto zasveceni, ale pořád jsem to odkládala, ale po zasvěcení do Kristovi Shambally jsem už věděla, že nemám už odkládat, je toho součástí.
Ivet
Namasté, Martine, velice dekuji za přehledné informace. Jsem Vám moc za ne vděčná. Jsem ráda, že jsem si kurz Shambally udělala ještě jednou znovu a právě u Vás. Konečně mam pocit, ze trochu něco vím a nejsem v tom úplně ztracena. “Aha” momentů jsem zažila opravdu hodně a ještě zažívat budu. Nenašla jsme zatím nikoho, kdo by byl tak daleko jako Vy a takto otevrene a široce se k tématům duchovního vývoje vyjadřoval. Velice dekuji. Krásný den.
Zdeňka
Zasvěcení do Shambally bylo velmi příjemné, mně Shamballa připadá taková něžná laskyplná energie s vysokou vibrací, a přitom zajímavé je, že se cítím uzemněná a tak nějak víc napojená na Matku Zemi. Meditace na Video kurzu byla úžasná, cítila jsem silnou, však jemnou energii a silný pocit sounáležitosti. Martine moc moc děkuji.Jarka S.
Moc ráda si opakovaně čtu ve skriptech 1. a 2. stupně Shambally 1024. Moc hezky na mě působí. Je v nich tolik LÁSKY. Nádherné dílo. Velice také děkuji za krásný a silný zážitek ze zasvěcení. ❤️❤️ Cítím krásné pocity a radost.
Monča J.
Včera večer jsem si užila zasvěcení do čtyř stupňů Shambally 1024. Cítila jsem velké teplo a brnění na nohách a rukách. energie přicházela v takových vlnách, až jsem měla husí kůži. Na chvíli jsem i usla. Díky.
Eva T.
Zasvěcení do všech prvních 3 stupňů Shambally 1024 jsem si krásně užila, energie si pracovala po těle, intenzivně v oblasti obličeje, za očima, taky v nohou, později jsem lehce zdřímla. Po 2,5 hodinách podřimování jsem se probudila s pocitem, že zrovna bylo dokonáno :). Opakování jsem si užila vícekrát, postupně se intenzita prožitku umírňovala.

Martine, jsem za Vás jako za mistra, opravdu, opravdu velmi ráda! Přesvědčil jste, byl velkorysý, maximálně pečující a máte nejlepší možný přístup. Jsem vděčná, že jsem při svém duchovním rozvoji ve Vašich dobrých rukou 🙂
Zuzana P.
Martine, děkuji moc za zasvěcení do Shambally 1024. Vše funguje perfektně. Je to až neuvěřitelné... Shamballa je úžasná. Již před lety jsem s ní chtěla začít. Používám denně a baví mě to.


Martina S.
Zasvěcení do 4. stupně Shambally 1024 proběhlo opět v pořádku. Vnímala jsem velmi intenzivní teplo až horko v dlaních. Nejvíce jsem cítila proudící energii v mojí levé dlani. V srdeční čakře jsem vnímala teplo a krásný pocit lásky. Na konci zasvěcení mi začaly téct z očí slzy. Bylo to krásné.
Hanka
Pán Martin, ďakujem Vám za príjemnú meditáciu so Shamballou. Cítim sa výborne.
Mária A.
Marťo, děkuji vám za dlouhodobé léčení Shamballou mě a mého syna. Synovi pomáháte a já to cítím také jako velmi příjemné a přínosné. Je to neskutečná síla a moc vám děkuji.
Aneta T.
Martine, Vaše zasvěcení Shambally mi mění život! ♥ Mnohokrát děkuji za vše, co pro mě děláte, že jste tady pro mě. Moc se těším na další cestu Shambally. Srdečně zdravím a přeji hezké dny!
Alena Z.
Martine, studuji u vás dlouhodobě Shamballu, prošel jsem všemi Vašimi kurzy Shambally a jsem s Vašimi službami na 100% spokojen, víc to už nejde. Oceňuju velice možnost opakování a posílení zasvěcení, kvalitní obsáhlé materiály a odpovídání dotazů na webinářích.
Vladan S.
Dobrý den, Martine, včera jsem měla zasvěcení do 1. a 2. stupně Shambally 1024. Vše krásně fungovalo, energie byla nádherná a čistá. Chválím také váš moderní přístup 🙂 Děkuji.
Jana K.
Dobrý večer Martine, chtěla bych vám moc poděkovat za vaše dlouhodobé dálkové léčení, cítila jsem vaši podporu, kterou jsem v tomto období velmi potřebovala. S vděčností
Klára
Martine, děkuju moc za Vaše zasvěcení do Shambally 2002, vážím si nesmírně Vás a Vaší práce, rád jsem Vás poznal a vím, že u vás budu dále pokračovat.
Vilém P.
Martin, ďakujem vám za spoločnú meditáciu s energiou Shambally. Je prínosné, čo pre nás robíte.
Erika G.
Víte, já jsem Shamballu 1024 absolvovala předtím jinde, ale tam jsem nedostala žádné pořádné materiály, ani vysvětlení…byly to vyhozené peníze. AVŠAK to se s Martinem Ospalíkem nedá srovnat. Velice dekuji za přehledné informace, obsáhlé materiály a video kurz. Martine, jsem Vám za vše moc vděčná. Jsem ráda, že jsem si kurz Shambally udělala znovu – a právě u Vás. Konečně jsem Shamballu pochopila. Příjemných uvědomění jsem zažila opravdu hodně a ještě zažívat budu. Nenašla jsem zatím nikoho, kdo by byl tak daleko jako Vy a takto otevřeně a široce se k tématům duchovního vývoje věnoval. Velice děkuji.
Zdeňka
Martin, ďakujem za poskytnutú starostlivosť, ktorú som dostala spolu s Vašimi kurzami Shambally. Cítim sa konečne dobre, a vďaka tomu som sa rozhodla, že u Vás absolvujem ešte ďalšie kurzy. Dakujem z celého srdca.
Erika G.
Martine, musím říci, že už jen v úvodu jsem se cítila o 100 % lépe než předtím. Začala jsem vnímat Vaši laskavou a povznášející energii, děkuji za vaši péči a váš čas.
Tari N.
Nyní jsem tedy v kurzu Shamballa 2002 prošla zasvěcením 1x, video kurzem a několikrát jsem byla v meditaci v Shamballe, při které jsem až levitovala (tam jsem pustila svůj strach a byla ve svobodě). Neuvěřitelný zážitek, mnohem lepší než na dovolené 😀 Obrovsky silný zážitek vlastního záření, mnohem vyšší než při zasvěcení či posílání energií. Vím, že v duchovní oblasti mi pomůžete dojít vysoko jak je to jen možné… co nejblíže světlu.
Zdeňka
Martine, děkuji za minulý mentoring, otevřelo mi to další poznání. Určitě jsem takto ušetřila řadu měsíců hledání, protože z naší konzultace si odnáším konkrétní informace a další postup "jak dále". Vím také, jakým chybám se vyhnout a to mi jistě také ušetří nemálo času. To přesně jsem potřebovala! Děláte pro nás úžasné věci. Děkuji.
Iva H.
Martin, ďakujem veľakrát, všetko mi prišlo. Ďakujem aj za zasvätenie Shamballa 1024 a 2002, zasvätenie bolo super. Energia v dlaniach a v nohách až po kolená - krásny pocit v celom tele, energia prichádzala vo vlnách, potom ako keby som ju mal v dlaniach. Energia od rastlín, slnka, vody, zeme, hviezd, energia celého univerzumu, kozmu, všetko… niečo krásne. Ďakujem.
Peter D.
Martine, mnohokrát Vám děkuji, zasvěcení do I. a II. stupně Shambally 1024 bylo moc příjemné. Vnímala jsem pocity chladu i tepla, vystřídané pocity hlubokého uvolnění i pocity jakoby znovuzrození. 🙂 Chvílemi ve vlnách pulzující výrazná záře. Byla to nádhera. Martine, mockrát Vám děkuji, byl to neuvěřitelný a velice silný zážitek. Namasté
Kamila L.
Marti, dnes bych Vám ráda dala zpětnou vazbu k mému zasvěcení do Shambally 1024. Popravdě v den, kdy jsem už tak nějak nevěděla kudy kam a přestávala věřit, že může být lépe jsem uslyšela mé vyšší já, jak mi důrazně říká “Shamballa” a bylo to natolik silné, že jsem vzala ihned notebook a začala googlit, protože to pro mne bylo nové slovo, které jsem předtím neslyšela.

Takto jsem našla Vaše stránky a poté, co jsem je otevřela, do mne začala proudit překrásná energie, na kterou se nedá zapomenout: přes korunní čakru do mého těla proudila překrásná láskyplná silná energie a měla jsem pocit, že ji cítím v každém kousku mého těla a ruce mi neuvěřitelně hřály a já se začala cítit konečně lépe a měla sílu se zvednout a jít dál, překrásný zážitek, který si každý den připomínám! …jsem moc ráda a vděčná, že cítím, jak mi Shambala dodává pocity síly, naděje, bezpečí a já v ní cítím obrovskou podporu … Srdečně Vám Martine za vše děkuji.
Katka
Martine, pracuji jako psychoterapeutka a Váš kurz Shambally 1024 mi pomohl objevit nové možnosti, jak sebe samu energeticky chránit před náročnými sezeními s mými klienty a jak v některých případech dokonce pomocí Shambally některá pracovní témata lépe řešit. Velice děkuji také za možnost s vámi řešit mé otázky a dotazy.
Zdeňka
Martine, děkuji Vám velice za společný mentoring k Shamballe, opravdu moc děkuji za nasměrování a vyslechnutí. Moc jste mi pomohl. Jsem velmi vděčná za Vás a že mě k Vám Vesmír dovedl.
Katka Š.
Martine, mé první zasvěcení do Shambally 2002 od vás bylo jemné a při opakovaném zasvěcení už to bylo silnější – ruce brněly a jak kdybych byla ve víru, až se mi z toho na chvilku zatočila hlava. Poté už to byl zase takový jemný příjemný pocit v rukou a teplo na hlavě. Včera jsem si prošla vaše výuková videa a prošla si meditaci do Shambally 2002. Byl to pro mě velmi silný a hluboký zážitek. Děkuji
Jana K.
Martine, děkuji za nádherné zasvěcení do Shambally 3110, energie byla jemnoučká a tak nádherně čistá! Jsem teď úplně nabitá pozitivní energií, láskou a klidem. Děkuji za vaše opečovávání a veškerou vaši práci!!! S láskou.
Dana B.
Martine, se Shamballou 3110 se mi život proměňuje. Jednak jsem v sobě objevila svou vnitřní hodnotu, již si nenechávám některé věci líbit, prostě to nejde, šla bych proti sobě. Cítím vyšší citlivost vůči sobě, tím i k druhým. Druhých si více vážím, přistupuji k nim více pokorně a hledám v nich to krásné.

Také jsem si všimla, že některé odpovědi, které potřebuji znát, přicházejí skoro lusknutím prstů. Dříve přicházely cca do týdne. Věci, které si v životě opravdu přeji, se daly do pohybu. To, co jsem očekávala, že se může stát tak za 5 let, ke mně přišlo již nyní. Jako by se dění okolo mne zrychlilo. Všímám si svého působení na lidi, když mám vysoké vibrace. Také jsem si vědoma, že některé situace mi mají co říci a vnímám to tak i u druhých (že některé situace chtějí říci něco jim). Dříve jsem se někdy před smyslem dění "schovávala", nechtěla jsem si to připustit nebo jsem přijala názor druhých "to se stává."

Jako psycholožka mám dojem, že v některých případech je psychologie krátká, co se týče vysvětlení podstaty života člověka. Díky Vašemu učení se mi otevřela brána poznání, kterou jsem řešila několik desetiletí a nenacházela jsem uspokojivé odpovědi. Teď mám pocit, jako bych byla na správné cestě. Duchovní vývoj a rozvoj mne neustále uchvacuje a dává mi odpovědi na otázky, které potřebuji. Tyto odpovědi mi poskytují rozměr, který bych řekla, že se u nás velmi podceňuje.

Jsem mile překvapená, co Shamballa 3110 umí a jaké možnosti dává. 🌺 Velice děkuji🙏.Těším se na další spolupráci.
Zdeňka
Namasté, Martine, mé zasvěcení do Shambally 1024 bylo provázeno ještě silnějším prožitkem než jsem měla u Reiki. Děkuji a pokračuji dál, protože tudy vím, že je moje cesta. Děkuji.
Hanka M.
Marti, mám za sebou zasvěcení do Shambally 1024. Děkuji za veškerou péči, moji přípravu na zasvěcení a poléčení mých bloků. Mezi 9:30–10:30 to bylo tak silné, že jsem to vnímala i v pracovním fofru. Nejdřív srdeční čakru, dlaně, 3. oko i chodidla. A 3. oko si vibruje pořád celý den, krásné pocity. Vypadá to, že se mám na co těšit.
Katka V.
Martine, moc děkuji za mé 3 dálková léčení pomocí energie Shambally. Víte, starám se sama o pětiletého syna a teď se blíží pro nás náročnější období. Když jsem našla Vaši nabídku spirituálního léčení a doplnění energie na internetu, neváhala jsem a nyní se cítím mnohem klidnější. Víte, pro sebe mám nyní minimum času, sama pečuji o autistického syna, a tak musím být pořád ve střehu. Nedávno jsem opustila manžela manipulátora a když zjistil, že se nevrátím, začal ze sebe chrlit velkou nenávist, kvůli čemuž jsem ve velké nerovnováze, jak tomu bylo po celý můj život. Martine, velice děkuji za zaslanou energii. Bylo to velmi příjemné.
Hanka
Približne po pol hodine som vnímala a vnútorným zrakom som videla modrú energiu a po nej sa vystriedala zlatá energia. Potom som cítila hrejivú energiu. Táto energia Kristovej Shambally je úplne iná ako Reiki energia. Zasvätenie trvalo presne hodinu, vtedy sa to skončilo a vstala som z meditácie. Dnes mám viac energie ako inokedy. Ďakujem za zasvätenie, Martin, prajem veľa lásky a šťastia vo všetkom, nech sa Vám darí.
Denisa Ď.
Martine, ráda bych sdílela mé zážitky ze zasvěcení Kristovy Shambally: nejprve jsem chvilku čekala, až začnu něco cítit, po tom jsem měla pocit že, že energie přichází přes sedmou čakru a rozlévá se dál. Pak se vě mně začaly ozývat staré nedořešené věci, o kterých jsem si myslela, že už jsou dávno vyřešené, ale to brzy odeznělo. Ještě se tam něco potřebovalo asi dočistit. Následovalo laskavé pohlazení, které trvalo něco přes půl hodiny. Během toho jsem se nějak myšlenkově naladila a přišly shora mi cenné odpovědi a zajímavá uvědomění. Když ten příliv energie postupně odezněl, cítila jsem se příjemně, krásně jsem se vyspala a příjemný pocit božského dále přetrvává. Děkuji za velmi krásné zasvěcení.
Eliška K.

Objevte energii Shamballa

Zapište se do e-mailového minikurzu Shambally zdarma a získejte přístup k sérii e-mailů = mini skripta Shambally - manuál Shambally. A navíc každý měsíc se můžete zdarma (nezávazné) zúčastnit dálkové energetické meditace.