Co je Shamballa 1024

Energie Shambally (čteme: „šambala“) je jedna z nejsilnějších energií, která byla nám lidem v této úžasné transformační době zpřístupněna. Shamballa 1024 je moderní léčebný systém, který se vyskytuje již od roku 2003. Díky zvyšujícím se vibracím celé planety jsou lidem přístupny silnější a silnější energie o stále vyšších vibracích, které jim, pokud budou chtít, pomohou zkvalitnit jejich životy.

Jednoduchost, lehkost – to je Shamballa

V čem tkví ona modernost a geniálnost Shambally? V jednoduchosti. Shamballa 1024 je naprosto snadná na pochopení, na naučení se, a hlavně se skvěle hodí ke každodennímu používání.

Proč je tak důležité vědět, že je Shamballa 1024 snadná?

V oblasti spirituality působím od roku 2010 a od téhož roku se živím pořádáním online kurzů a dělám dálková léčení pomocí energie Shambally. Velmi dobře tedy vím, že když je něco složité, lidé to nedělají, nepraktikují. Bojí se, nemají čas, mají obavy, aby neudělali něco špatně. TO NENÍ PŘÍPAD SHAMBALLY.

Co je tedy ta Shamballa 1024?

Když se mě někdo zeptá, co je Shamballa, tak mu odpovídám: Shamballa je jednoduchý nadčasový systém vlastního léčení a duchovního růstu pomocí energie. Je to způsob práce s energií z okolí, ale i způsob kultivace své vlastní energie uvnitř sebe. Shamballa je cesta sebepoznání, cesta k pochopení duchovní propojenosti Vesmíru. Shamballa je pro mnohé určitý životní styl, způsob nového myšlení, způsob nového, šťastnějšího úhlu pohledu na svět i vnímání sebe sama.

Shamballa 1024 je energie, která je všude kolem nás. Je v mnohém lepší než cokoli jiného, než jiné energie či způsoby duchovního růstu. Shamballa 1024 je totiž JEDNODUCHÁ, je krásná, je SNADNÁ – jak na studium, tak na každodenní samoléčení, harmonizaci energetického systému, na doplnění energie, rozpuštění stresu, traumat, bloků… Shamballa je také ideální parťák pro sebepoznání, spirituální růst, pro úspěšné zvládnutí transformace.

Shamballa mě zajímá, mohu ji nějak vyzkoušet zdarma?

Pokud hovořím za sebe, tak rozhodně ano. Zájemcům nabízím možnost zdarma si vyzkoušet a procítit energii Shambally 1024.

V případě zájmu o drobnou ochutnávku energie Shambally 1024 zdarma mi napište.

Autor: Martin Ospalík

„Jsem lektor online kurzů Shambally, spirituální průvodce, léčitel a snílek. Mým snem je, že všechny bytosti budou žít šťastně a v souladu se záměrem své duše a Vesmírem. Na tomto pracuji od roku 2010."

Léčivá energie Shamballa

Minikurz + Meditace zdarma

Zapište se do e-mailového minikurzu Shambally zdarma a získejte přístup k sérii e-mailů = mini skripta Shambally - manuál Shambally. A navíc každý měsíc se můžete zdarma (nezávazné) zúčastnit dálkové energetické meditace.