Online kurz
SHAMBALLA 12D

Zasvěcením do Shambally 12D dochází k takovému nárůstu energetického potenciálu a jeho schopností, jako byste obdrželi zasvěcení do 12 Shamball najednou.

Proč zde máme u Shambally v názvu přidáno "12D"? Je to dáno historicky, vývojem Shambally. Stručně odpovídám: 12 D má v tomto případě hned v úvodu naznačit, že se zde pracuje s 12 Dimenzemi energie. Je to moc nebo málo? A co je to ta dimenze? Pojďme se na to společně podívat.

Bude mi ctí být Vaším průvodcem

Váš Martin Ospalík
učitel Shambally, Reiki, meditace a léčení s energiemi

Proč se vyplatí na Shamballa cestě nepřeskakovat?

Shamballa 12D má své vžité označení zejména v zahraničí. Tam se stala určitou paralelou k Shamballe 1024 a dokonce například v USA častokrát bývá prvním krokem hledajícího na cestě Shambally.

Nicméně v kontextu České a Slovenské republiky se zaužíval postup, kdy klient nejprve prochází předchozími verzemi Shambally, tedy 1024, poté 2002, poté 3110 a až poté 12D. Dokonce i někteří lektoři v Čechách vyučují Shamballu 1024 a poté hned 12D, tedy vynechávají zcela Shambally 2002 a 3110. Za mě tento postup přináší pouze nevýhody. Stejně tak nedoporučím vynechat předchozí Shambally 1024, 2002 a 3110 a rovnou přejít na Shamballu 12D, to je snad ještě horší.

Proč nedoporučuji přeskakovat z 1024 rovnou na 12D či vynechat vše a rovnou se Shamballou 12D začít?

Předně, to, že to tak někdo dělá, neznamená, že je to postup aplikovatelný pro všechny, a hlavně se mi osvědčila postupná cesta, kdy s klientem společně procházíme důležitými fázemi jeho/jejího duchovního vývoje a mnoha rozličnými fázemi léčení. A toto vše chce svůj čas a určitou posloupnost.

Za mou praxi od roku 2010 se mi také hojněkrát osvědčilo, že pokud člověk chce přeskakovat na cestě svého duchovního vývoje (ano, můžeme ji označovat prostě za cestu duchovního růstu, probuzení a transformace, za cestu osobního léčení, za cestu Shambally), tak pokud přeskočíme, pokud si chceme ulehčit práci, tak se nám to vždy vrátí, a většinou musíme "opravovat" či "napravovat" mnohem více a stojí nás to dvojnásob času a trojnásob úsilí, než kdybychom tou správnou, postupnou, upřímnou cestou šli rovnou, bez snahy si cokoli ulehčit, přeskočit - ať již z důvodů finančních či z důvodů ega a nebo jen prostě pro to, že nám to někdo nabídne...

Mně se zkrátka za mou praxi od roku 2010 osvědčilo s klientem pracovat systematicky, hlouběji a v návaznostech.

 A osvědčilo se to také mým klientům. Co z toho, že někdo má pokročilý kurz (kterým Shamballa 12D podle mě již je), když takovému člověku unikají základy a pomalu ani neví, proč mu to vše chvíli fungovalo, ale už to přestává dávat smysl... No protože toto se děje, třeba když se na oné cestě duchovního vývoje něco důležitého přeskočí, vynechá nebo opomine... Proto jsem se vydal cestou Shambally 1024, poté 2002, poté 3110 a poté 12D já sám, a stejně tak to dnes trpělivě dělám s těmi, kdo se na mě obrátí.

Cesta Shambally NENÍ jednorázová rychlokvaška, kde po víkendu můžeme mávat diplomy a chlubit se na sociálních sítích, jak jsme panečku duchovní bytosti.

Nechci teď nikoho urazit, omlouvám se, pokud se tak stalo, jen se snažím (doufám) trošku vtipnější, možná až karikaturní formou, poukázat na hojný nešvar, který se nám do toho duchovna v posledních dekádách dostal. Lidé hledají rychlá řešení, ale o tom to podle mě není... 

Cesta Shambaly je dlouhá a to je dobře

Má být tak dlouhá, jak je jen dlouhý život každého, kdo po této cestě jde.

 A budiž ke cti každému takovému člověku, že na cestu Shambally upřímně vykročil a že se každý den snažil být lepším člověkem. O tomto je podle mě duchovno. O určité soustavnosti, návaznosti, vytrvalosti, pokoře, trpělivosti a že tu a tam na cestě upadneme a třeba vnitřně zuříme, že nás už bolí nohy? No a co, tak na chviličku zastavme, posaďme se, nadechněme se, napijme se vody, nadýchejme se dosyta čestvého vzduchu, klidně si lehněme. Rozjímejme, relaxujme, meditujme, prostě jen tak buďme. Buďme tak, jen tak, dostatečně dlouho, až se nám zase bude chtít jít dále.

 A o tomto je cesta Shambally, o tomto je podle mě jakákoli duchovní cesta. Tedy ta, která má fungovat.

A že si na té cestě můžeme dopřát pomoc a podporu? To je v pořádku, každý občas potřebujeme popostrčit. A právě proto jsem vděčný, že veškeré vědění o cestě Shambally jsem pro Vás mohl zpracovat do mých vlastních obsáhlých studijních materiálů a video výuky... a toto vše postupně svým studentům na Shamballách 1024, 2002, 3110 a 12D předávám.

Cesta k samostatnosti

Postupně připravuji své studenty na to, aby byli skutečně připraveni jít svou cestou samostatně.

A proto si neumím představit, že bych toto svým studentům nedopřál a pouze jim po jednom dni, po nějakém počátečním brífingu řekl: „No, tak jděte, tady máte hned na úvod Shamballu 12D, to vše předchozí přeskočíme.. a víte co? poraďte si..." A proto to také nedělám. Proto rád se svými studenty postupně procházím jednotlivými předchozími stupni - Shamballami 1024, 2002, 3110 a až poté Shamballou 12D.

Každý dostane pouze to, nač je připraven

Víte, za tu dobu, co od roku 2010 Shamballu učím, tak jsem bezpečně vypozoroval, že každý dostane pouze to, nač je připraven. To se nedá přeskočit. To se nedá ohnout. A právě proto jsou předchozí Shambally 1024, 2002 a 3110 tak klíčové pro to, aby se Vám otevřel plný potenciál Shambally 12D. Jinak se „kouzlo nestane".

Co vám Shamballa 12D může přinést

Plus mé osobní sdílení k Shamballe 12D

A teď už konečně konkrétněji, a slibuji, stručněji, k Shamballe 12D. Pokud vše zapadne tak, jak má, pokud lektor s klientem projde skutečně podrobně a důsledně všechny předchozí kroky (tak jak popisuji výše), tak u Shambally 12D nedochází „pouze" k dalšímu navýšení energie, „pouze" k dalšímu pozvednutí vibrací, „pouze" k dalšími zhoustnutí paprsků energie.

Pokud lektor s klientem skutečně poctivě prošel předchozí kroky a klient je připraven, dochází díky zasvěcení klienta do Shambally 12D k něčemu, co jsem si sám pro sebe pojmenoval jako propojení s 12 dalšími Shamballami. Jinými slovy: U mých studentů, se kterými projdu veškerou předchozí přípravu, cestu a jednotlivé mezikroky, dochází k takovému nárůstu energetického potenciálu a jejich schopností, jako by obdrželi zasvěcení do 12 Shamball najednou.

Představit si to můžete jako zpřístupnění potenciálu 12x 1024 energií/symbolů/klíčů k energii Shambally z celého Vesmíru.

Mým studentům při aktivaci Shambally 12D zpřístupním přes 12288 symbolů (tedy 12krát 1024+ klíčů energie). A při opakovaných aktivacích, která jsou pro mé studenty zdarma, postupně předávám další symboly/klíče navíc, dle individuálního směřování každého. Zde již čísla přestávají dávat hlubší smysl, ale dovolil jsem si je ponechat pro Vaši lepší představu o potenciálu energie Shambaly, který na stupni 12 D získáte.

Představte si nyní na chvíli, jak úžasné energie a jaké možnosti Vám přinese zasvěcení do 12 energií Shambally, která se zrcadlí ve 12 dimenzích. A to není vše.

Čím dále se budete na vibračním spektru posouvat, tím více ze svého potenciálu, schopností a možností Vám odemkne Shamballa, ale i Vaše vlastní duše. A obojí jsou to studnice poznání, možností a vědění velmi velmi obsáhlé. No... máte se nač těšit, a mně bude ctí být tu na Vaší cestě pro Vás a třeba chvíli jít s Vámi.

Průvodcem na Vaší cestě budu já

Martin Ospalík

praxe výuky Shambally a meditace sahá již do roku 2010. Díky vlastnímu velkému probuzení jsem v životě brzy pochopil (ve svých 16 letech), kterou cestou se vydat. Brzy jsem rozpoznal, jaké dary mi Vesmír k tomu propůjčil. Tyto dary jsem znovu-objevil ve své duši právě díky Shamballe.

Poznání je mou životní cestou. Pomáhat druhým při jejich vlastním poznání, léčení a duchovním růstu jsem přijal za své poslání v tomto životě. Mám to požehnání, že mi Vesmír vždy posílá právě ty lidičky, kterým mám, co předat. A kdo ví, třeba se z minulých životů již známe. Náhody? Ty neexistují... Budete-li chtít, jistě na to vše společně přijdeme. Jsem připraven být Vám po boku a jít s Vámi kus Vaší cesty. Těším se na Vás.

Co vše je součástí online kurzu 

a kolik kurz stojí?

Výuková videa v členské sekci

 • Předtočený VIDEO KURZ Shambally 12D v délce 2h:37min

Kurz s podporou

 • Drobné rady zdarma emailem
 • Podpora v rámci online komunity podobně naladěných lidí ve skupině na FB

Obsáhlá skripta v PDF k tisku

 • E-book v rozsahu 70 stran

Užitečné bonusy

 • Nahrávka meditace pro vaši podporu k Shamballe 12D
 • Výuková část pro kouče a lektory (budete-li chtít, budete moci začít sami také poskytovat služby a kurzy v oblasti duchovního rozvoje)

Zasvěcení a opakování zasvěcení

 • ZASVĚCENÍ do energie Shamballa 12D na dálku
 • Možnost opakování zasvěcení pro vaše léčení a posílení vaší schopnosti používat Shamballu

Poléčím a pročistím vaše bloky

 • Na zasvěcení vás energeticky připravím, takže budete energii nádherně vnímat
 • Aby se vám postupně otevíraly vaše dary duše, pročistím cokoli, co bude potřeba (negativní programy, přísahy/sliby z minulých životů, vč. bloků na duchovno a léčitelství)

Certifikát o absolvování kurzu

 • Energii Shambally 12D můžete využívat nejen pro sebe, ale můžete ji nabídnout i svým klientům
 • Vystavte si certifikát v provozovně či na vašem webu, a dejte tak vědět svým klientům, že na sobě pracujete a dále se vzděláváte

Ohlasy na můj online kurz Šambaly 12D

Namasté, Martine, při svém zasvěcení do Shambaly 12D jsem se cítila tak lehoučká, vůbec jsem nevnímala váhu svého těla. Jako bych se vznášela. Cítila jsem, jak mi přichází energie Shambaly 12D jako zlatavý energetický sloup. A mé dlaně? Ty byly doslova jako dvě naplněné misky. Martine, děkuji mnohokrát.
Taťjana K.účastnice mého online kurzu Shambally
Díky Shamballe jsem přišel na poznání, které mi předtím unikalo. V cestě Shambaly jsem se našel. Při meditaci jsem se díky Shamballe naučil využít všechny možnosti a přestal jsem lpět na malichernostech. Usmířil jsem se sám se sebou i s lidmi kolem sebe. A je toho mnohem mnohem více. Mé zasvěcení do energií Shambally na tom všem mělo značné zásluhy. Martine, za toto vše vděčím Vám a Shamballe. Děkuji, Martine, za vše a také za to, že jste tu pro mě vždy byl, když jsem potřeboval.
Ivo R.účastník mého online kurzu Shambally
Zasvěcení do energií Shambally mi vždy probíhá v pořádku. Vnímám velmi intenzivní teplo ve dlaních. Konkrétně ve své levé dlani vnímám proudící energii nejvíce. Ale také na čakře SRDCE - teplo a krásný pocit LÁSKY. Ke konci minulého zasvěcení mi tekly slzy. Bylo to krásné. Martine, děkuji vám.
Hančaúčastnice mého online kurzu Shambally

Reference na této stránce jsou ověřené (e-mailem nebo zprávou ze sociálních chatů a fakturačním systémem) a pocházejí od mých zákazníků. 

Otevírá se před Vámi nová cesta sebepoznání a vnitřního léčení.

Vydáte se novou cestou, jež Vám Vesmír z dobrého důvodu prostřednictvím této stránky poslal?