Online kurz
SHAMBALLA 3110

Zasvěcením do Shambally 3110 se rozšíří Váš energetický potenciál a léčitelské schopnosti. Budou se Vám obnovovat další duchovní dary. 

SHAMBALLU 3110 už máte? Podívejte se na mou kompletní nabídku kurzů SHAMBALLY >>

Šambala 3110 je třetí krok na cestě Šambaly. Energie Shambally 3110 je opět více cítit, opět je více znát, energie má vyšší vibrace, je efektivnější a energetické paprsky Shambaly 3110 jsou hustější a energie má již dostatečný potenciál, aby pomohla při rušení negativní karmy.

Bude mi ctí být Vaším průvodcem

Váš Martin Ospalík
učitel Shambally, Reiki, meditace a léčení s energiemi

Pokud čtete tuto stránku, pak za sebou pravděpodobně máte v rámci předchozího studia Shamballu 1024 a Shamballu 2002. 

Gratuluji, skvělé, báječné!

 Ne každý zvládne své poznání dovést až sem, na třetí stupínek poznání, tedy na Shamballu 3110. Opravdu, blahopřeji. Minimálně, pokud čtete tyto řádky a zvažujete pokračování na své duchovní cestě, tak pro mě jste hrdinové.

A proč tolik chvály?

Protože od roku 2010 jsem měl tu čest učit mnoho hledajících, mnoho zájemců, chcete-li klientů/studentů. Ale Vy jste se kvalifikovali do relativně úzké množiny těch, kdo to se svým duchovním vývojem myslí vážně. Víte, jak to chodí, vyzkoušet něco, to sice chce odvahu, ale ještě více odvahy vyžaduje vyjít druhým krokem, a nejvíce odvahy potřebujete, když chcete učinit třetí krok.

A to je skvělé, protože když už uděláte na jakékoli cestě první tři kroky, pak už jsou dobré šance na to, že se rozeběhnete dále a že dojdete zajímavých uvědomění, zajímavých posunů kupředu, vysněných pozitivních změn a nevídaných úspěchů.

Shamballou 3110 získáte mnoho...

Tím vším chci říct, jak důležitý milník Shamballa 3110 pro každého je, je to třetí krok na cestě Shambally. Třetí a významný krok, kterým, když projdete, tak:

 • jste už na nejlepší cestě k dokončení a zcvládnutí Vaší cesty ke ZMĚNĚ,
 • k proměně Vašeho života,
 • k aktivaci spirituálních schopností Vaší duše,
 • k rozvoji Vašich léčitelských schopností
 • Přístup na pravidelné živé webináře
  Pro Vaši podporu a další rozvoj znalostí

A k tomu to vše dohromady dokážete propojit tak, aby to bylo něco, co Vás těší, co je pro Vás přirození a co děláte ideálně pár minut každý den, s lehkostí, nadšením a rádi.

Zasvěcením do Shambally 3110 se rozšíří Váš energetický potenciál a léčitelské schopnosti.

Tím to však nekončí!

Postupně se Vám budou obnovovat další duchovní dary. Intuice, léčitelství, jasnovidectví, diagnostika, automatická kresba, malování mandal, vhledy do situací, vnímání, cítění...

Darů je mnoho, každá duše mé své, mohou to být všechny, mohou to být jen některé... Každá duše to má jinak a je pouze na Vás, jak rychle objevíte své dary duše.

  Shamballa 3110 Vám v tomto pomůže, jelikož energie je zde již dostatečná pro to, aby Vám pomohla tyto dary objevit a odemknout. 

Průvodcem na Vaší cestě budu já

Martin Ospalík

praxe výuky Shambally a meditace sahá již do roku 2010. Díky vlastnímu velkému probuzení jsem v životě brzy pochopil (ve svých 16 letech), kterou cestou se vydat. Brzy jsem rozpoznal, jaké dary mi Vesmír k tomu propůjčil. Tyto dary jsem znovu-objevil ve své duši právě díky Shamballe.

Poznání je mou životní cestou. Pomáhat druhým při jejich vlastním poznání, léčení a duchovním růstu jsem přijal za své poslání v tomto životě. Mám to požehnání, že mi Vesmír vždy posílá právě ty lidičky, kterým mám, co předat. A kdo ví, třeba se z minulých životů již známe. Náhody? Ty neexistují... Budete-li chtít, jistě na to vše společně přijdeme. Jsem připraven být Vám po boku a jít s Vámi kus Vaší cesty. Těším se na Vás.

Co všechno vám Shamballa 3110 může přinést?

Plus mé osobní sdílení k Shamballe 3110

Celkový počet symbolů, tedy klíčů k energii, tedy nástrojů/pomocníků na cestě Shambhaly, je zde 3110. Plus pro mé klienty opět čekají další individuální rozšíření a symboly navíc - dle pokročilosti každého jedince.  

Energie Shambally 3110 proudí k pacientovi již nejen skrze léčitele, jeho auru a jeho ruce, ale navíc i mimo něj, tedy nezávisle na léčiteli. Energie tak produdí 2 zdroji, které společně spolupracují - klasicky přes léčitele k pacientovi, plus nově od Zdroje přímo k pacientovi. Tímto dochází nejen k výraznému navýšení potenciálu energie Shambally, ale také k výraznému zkvalitnění celého léčebného procesu, protože již nestojí pouze na schopnostech léčitele.

Díky tomu je energie Shambally 3110 zase o to více účinná  a o to více nezávislá na aktuálním stavu či momentálním emočním rozpoložení terapeuta.

 Energie zkrátka již umí odstínit a opravit případné nedokonalosti vlivem lidského faktoru.

Pokud tedy do teď máte tu a tam pochybnost o tom, zda děláte vše správně a zda náhodou není někde prostor pro opravu Vašich vlastních chyb, tak díky Shamballe 3110 si s vlastní nedokonalostí nemusíte již jako léčitelé lámat hlavu. (Ne, že by i předtím bylo co pokazit, energie i předtím vždy pracovala pro vyšší dobro všech, ale díky pružnosti, hutnosti a síle energetických paprsků Shambally 3110, které jsou z kvantového hlediska hustší a širší, se můžete na energii Shambally a její inteligenci o to více spolehnout.

Díky Shamballe 3110 jsem měl poprvé výraznější možnost pomoci lidem i s karmičtějšími problémy, i s bloky, které měli hluboce zakořeněné z minulých životů.

Po poznání, že Shamballe 3110 zvládne obstarat i léčení karmické roviny případů mých klientů, jsem energii Shambally zařadil do základního procesu ošetření každího klienta, pro kterého pracuji na jeho/jejím spirituálním léčení.

Současně jsem díky Šambale 3110 mnohem hlouběji v minulosti již dávno pochopil skutečný význam meditace pro jakýkoli duchovní posun. Postupně jsem objevil další vnitřní spirituální aspekty o fungování energií, energetiky jemnohmotných těl, mých duchovních průvodcích i o Shamballe jako takové.

O to vše se s Vámi v mém online kurzu Shambally 3110 podělím.

Co vše je součástí online kurzu 

a kolik kurz stojí?

Výuková videa v členské sekci

 • Předtočený VIDEO KURZ Shambally 3110 v délce 2h:51min

Kurz s podporou

 • Drobné rady zdarma emailem
 • Podpora v rámci online komunity podobně naladěných lidí ve skupině na FB

Obsáhlá skripta v PDF k tisku

 • E-book v rozsahu 23 stran

Užitečné bonusy

 • Nahrávka meditace pro vaši podporu k Shamballe 3110
 • Výuková část pro kouče a lektory (budete-li chtít, budete moci začít sami také poskytovat služby a kurzy v oblasti duchovního rozvoje)

Zasvěcení a opakování zasvěcení

 • ZASVĚCENÍ do energie Shamballa 3110 na dálku
 • Možnost opakování zasvěcení pro vaše léčení a posílení vaší schopnosti používat Shamballu

Poléčím a pročistím vaše bloky

 • Na zasvěcení vás energeticky připravím, takže budete energii nádherně vnímat
 • Aby se vám postupně otevíraly vaše dary duše, pročistím cokoli, co bude potřeba (negativní programy, přísahy/sliby z minulých životů, vč. bloků na duchovno a léčitelství)

Certifikát o absolvování kurzu

 • Energii Shambally 3110 můžete využívat nejen pro sebe, ale můžete ji nabídnout i svým klientům
 • Vystavte si certifikát v provozovně či na vašem webu, a dejte tak vědět svým klientům, že na sobě pracujete a dále se vzděláváte

Ohlasy na můj online kurz Šambaly 3110

Milý Martine, mnohokrát děkuji za mé zasvěceni Shambally 3110. Tuto energii jsem skutečně cítilai jako intenzivnější a hustší (v porovnání s předchozí Shambalou 2002. Krásně jsem energii cítila zejména na své korunní čakře... Vše si užívám, je to úžasné! Děkuji za Váš čas a za každou radu. Mockrát dekuji za vše, i za to, že jsem si Vás našla.
Taťjana K.účastnice online kurzu Shamballa 3110
Martine, moc bych vám touto cestou chtěla poděkovat. Je to vše zkrátka úžasné!😃 Všechna má zasvěcení proběhla v pořádku a vnímala jsem při nich, jak mi proudí do rukou energie, která přicházela ve vlnách. A nejen do rukou, cítila jsem také mravenčení v nohách a energii na mém Třetím oku. Martine, vím, že na své cestě budu dále pokračovat právě u Vás. Z celého srdce děkuji !!😃
Michaela K.účastnice online kurzu Shamballa 3110
Martine, studijní materiály máte skvěle připravené. Vše jsem pochopila i já... 🙂 Po prvním zasvěcení se mi dostavil vnitřní klid a uvolnění. Vnímám pomalu také nově to, co mi do teď unikalo. Cítím, že se každým dnem stávám pomalu lepším člověkem. Martine, chci Vám takto poděkovat, i za to, jaký jste jako člověk. DĚKUJUU 🙂
Danaúčastnice online kurzu Shamballa 3110
Martine, chtěla bych Vám tímto mnohokrát poděkovat za Vaši laskavou podporu a péči. Velmi si toho všeho vážím. Co se týká mého zasvěcení do Shambally 3110 - pociťovala jsem POCITY LÁSKY na mé SRDEČNÍ ČAKŘE. Shambala 3110 je krásným laskavým zasvěcením, které si s radostí budu znovu opakovat a prociťovat LÁSKU, hojnost.
Marcela S.účastnice online kurzu Shamballa 3110
Martine, se Shamballou 3110 se mi život proměňuje. Jednak jsem v sobě objevila svou vnitřní hodnotu, již si nenechávám některé věci líbit, prostě to nejde, šla bych proti sobě. Cítím vyšší citlivost vůči sobě, tím i k druhým. Druhých si více vážím, přistupuji k nim více pokorně a hledám v nich to krásné.

Také jsem si všimla, že některé odpovědi, které potřebuji znát, přicházejí skoro lusknutím prstů. Dříve přicházely cca do týdne. Věci, které si v životě opravdu přeji, se daly do pohybu. To, co jsem očekávala, že se může stát tak za 5 let, ke mně přišlo již nyní. Jako by se dění okolo mne zrychlilo. Všímám si svého působení na lidi, když mám vysoké vibrace. Také jsem si vědoma, že některé situace mi mají co říci a vnímám to tak i u druhých (že některé situace chtějí říci něco jim). Dříve jsem se někdy před smyslem dění "schovávala", nechtěla jsem si to připustit nebo jsem přijala názor druhých "to se stává."

Jako psycholožka mám dojem, že v některých případech je psychologie krátká, co se týče vysvětlení podstaty života člověka. Díky Vašemu učení se mi otevřela brána poznání, kterou jsem řešila několik desetiletí a nenacházela jsem uspokojivé odpovědi. Teď mám pocit, jako bych byla na správné cestě. Duchovní vývoj a rozvoj mne neustále uchvacuje a dává mi odpovědi na otázky, které potřebuji. Tyto odpovědi mi poskytují rozměr, který bych řekla, že se u nás velmi podceňuje.

Jsem mile překvapená, co Shamballa 3110 umí a jaké možnosti dává. 🌺 Velice děkuji🙏.Těším se na další spolupráci.
Zdeňka
Martine, děkuji za nádherné zasvěcení do Shambally 3110, energie byla jemnoučká a tak nádherně čistá! Jsem teď úplně nabitá pozitivní energií, láskou a klidem. Děkuji za vaše opečovávání a veškerou vaši práci!!! S láskou.
Dana B.

Všechny reference na této stránce jsou ověřené (e-mailem nebo zprávou ze sociálních chatů a fakturačním systémem) a pocházejí od mých zákazníků. 

Nové sebepoznání a prohloubení Vašich duchovních schopností je před Vámi.

Půjdete touto cestou, kterou Vám Vesmír tímto připomíná?