Online kurz
SHAMBALLA 1024
III. stupeň

Třetí stupeň zvyšuje množství energie, které přes vás může procházet. Dochází k duchovnímu růstu a řadě uvědomění. 3. stupeň je určen pro všechny, kteří chtějí jít v Shamballe více do hloubky a mají už 1. a 2. stupeň.

SHAMBALLU 1024 III. stupeň už máte? Podívejte se na nabídku kurzů SHAMBALLA IV. stupeň >>

Proč byste měli chtít 3. stupeň

Třetím stupněm se ještě více rozevírá Váš energetický kanál, kterým můžete přijímat větší množství duchovní energie, než pouze s prvními dvěma stupni. Současně vzroste počet Vám zasvěcených symbolů o dalších 256, tedy na celkový počet 768.

Třetí stupeň považuji energeticky za 70% celé Shambally 1024, je to samozřejmě u každého velmi individuální. Nicméně, můžeme si to představit tak, že zasvěcením do třetího stupně se vám zpřístupnil energetický potenciál Shambally 1024 zhruba na 70%.

1. a 2. stupeň znáte. Nyní je čas postoupit na vyšší úroveň.

Zasvěcením do třetího stupně Shambally získáte dalších 256 symbolů a čakry se více pročistí. Také se zvýší energie, která přes vás může procházet pro rychlejší a efektivnější léčení, rychlejší realizace snů, přání a mnoho dalšího poznání.

Co vše je součástí online kurzu 

a kolik kurz stojí?

Výuková videa v členské sekci

 • Předtočený VIDEO KURZ 3. stupně v délce 4h:15min

Kurz s podporou

 • Drobné rady zdarma emailem
 • Podpora v rámci online komunity podobně naladěných lidí ve skupině na FB

Obsáhlá skripta v PDF k tisku

 • E-book v rozsahu 178 stran

Účinné Meditace

 • Meditace na smíření se všemi a vším
 • Regresní meditace svého zrození

Zasvěcení a opakování zasvěcení

 • ZASVĚCENÍ 3. stupně Shambally 1024 na dálku
 • Možnost opakování zasvěcení pro vaše léčení a posílení vaší schopnosti používat Shamballu

Poléčím a pročistím vaše bloky

 • Na zasvěcení vás energeticky připravím, takže budete energii nádherně vnímat
 • Aby se vám postupně otevíraly vaše dary duše, pročistím cokoli, co bude potřeba (negativní programy, přísahy/sliby z minulých životů, vč. bloků na duchovno a léčitelství)

Certifikát o absolvování kurzu

 • Energii Shambally můžete využívat nejen pro sebe, ale můžete ji nabídnout i svým klientům
 • Vystavte si certifikát v provozovně či na vašem webu, a dejte tak vědět svým klientům, že na sobě pracujete a dále se vzděláváte

Co je SHAMBALLA a co můžete očekávat?

Shamballa 1024 (čteme: „šambala 1024“) je výtečný, geniálně jednoduchý systém duchovního růstu, léčení a cesty k pochopení, VĚDĚNÍ, štěstí a harmonii, který vytvořila spirituální učitelka June Stephansen v roce 2003. Od té doby Shamballa 1024 ušla dalekou cestu a pomohla stovkám tisíc hledajících po celém světě.

Shamballa 1024 je báječná spirituální technika, je to ucelený komplexní systém práce s vesmírnou energií s možnostmi, o kterých jsem já sám předtím, než jsem Shamballou prošel, ani nesnil.

Energii Shambally (pro léčení a podporu) můžete předávat nejen sami sobě, ale i druhým lidem, zvířatům, místům, domům, zahradám, stromům, rostlinám.

Průvodcem na Vaší cestě budu já

Martin Ospalík

praxe výuky Shambally a meditace sahá již do roku 2010. Díky vlastnímu velkému probuzení jsem v životě brzy pochopil (ve svých 16 letech), kterou cestou se vydat. Brzy jsem rozpoznal, jaké dary mi Vesmír k tomu propůjčil. Tyto dary jsem znovu-objevil ve své duši právě díky Shamballe.

Poznání je mou životní cestou. Pomáhat druhým při jejich vlastním poznání, léčení a duchovním růstu jsem přijal za své poslání v tomto životě. Mám to požehnání, že mi Vesmír vždy posílá právě ty lidičky, kterým mám, co předat. A kdo ví, třeba se z minulých životů již známe. Náhody? Ty neexistují... Budete-li chtít, jistě na to vše společně přijdeme. Jsem připraven být Vám po boku a jít s Vámi kus Vaší cesty. Těším se na Vás.

Proč se učit SHAMBALLU 1024 právě ode mne?

Shamballu učím od roku 2010 a vím, že ji nabízí dnes kde kdo. Avšak každý lektor učí Shamballu jinak, "po svém". Každý lektor si přitáhne trošku jiné hledající. Nemohu hovořit za ostatní lektory, protože nevím, jak učí Shamballu oni, mám pouze zprostředkovanou zkušenost od mých vlastních klientů, kteří můj online kurz Shambaly 1024 absolvují často poté, co získali Shamballu jinde, ale pořád jim tam chybělo něco důležitého do jejich mozaiky poznání...

V čem se odlišuji a co nabízím

Možná už nějaký kurz Shambally máte za sebou...

Možná jste obdrželi nekvalitní studijní materiály. Postupy, které nedávaly smysl nebo byly zbytečně složité. Výuka byla nekvalitní nebo nejčastěji žádná. Pouze Vám někdo zaslal pár stránek textu na e-mail a Vy jste z toho nevěděli vlastně nic. Snažíte se, ale stále Vám něco chybí a nevíte, co si o Shamballe myslet... 

Nic takového se vám u mne nestane!

 • Celou výukovou část Shambally jsem pro Vás připravil a natočil jako obsáhlý video kurz. Tento videokurz má několik částí, ve kterých se postupně naučíte VŠE, co potřebujete vědět, znát a hlavně DĚLAT, aby Vaše transformace, aby proměna Vašeho života byla úspěšná, kompletní a aby měla VÝSLEDKY. Jedná se o nejrozsáhlejší video výuku na česko-slovenském trhu.
 • Zároveň budete mít k dispozici podrobné studijní materiály (skripta, Ebooky), které jsem od roku 2010 postupně tvořil, aktualizoval a rozšiřoval dle častých dotazů.
 • Součástí kurzu jsou také každý měsíc živé webináře pro odpovídání dotazů. A v neposlední řadě další bonusové materiály (videa, meditace..) v členské sekci.

Vaše zpětná vazba je pro mne nejdůležitějším ukazatelem kvality mé práce

Jsem velmi šťastná, že mě k Vám Andělé dovedli 🙂 . Máte všechno to, co jsem dlouhou dobu hledala. Celá Vaše skripta jsou udělána moc hezky. Ještě jsem se s ničím takovým nesetkala. Kdybyste viděl, co jsem dostala za materiály dříve, tak byste se pobavil – nechci ale nikoho shazovat. Četla jsem knihy a snažila se sama vzdělávat, ale Vy máte svá skripta opravdu moc hezky udělaná.
Soňa P.
Musím Vám napsat jak moc na mě zapůsobila Vaše skripta: Jedním dechem jsem si přečetla. Ani ve snu by mě nenapadlo, čeho je univerzální léčebná energie schopna. Je to úžasné jen o tom číst, natož to prožívat. Jsem opravdu moc ráda, že mi přišla Shamballa do života a já ji díky Vám budu prožívat. Děkuji.
Dana Š.
Naprosto úplně spokojena, nelze vytknout vůbec nic. Jste skvělý Mistr, pečlivě se staráte o své žáky, vždy a ve velmi krátkém čase odpovídáte a reagujete na mé dotazy, ceny velmi příznivé a k tomu navíc ještě dárečky a také možnost zopakování zasvěcení, možnost zasvěcení na dálku - nemusím nikde jezdit, ... Prostě jste ten nejlepší, nevím, kde bych takového Mistra hledala. Děkuji Vám velmi moc za to všechno, co jste mi poskytl a také děkuji Bohu, že jsem Vás našla.
Ivana

Co všechno vás v kurzu naučím?

 • Vše o léčení s energií
 • Dávat energii sobě a druhým (osobně i na dálku)
 • Jak projít léčením minulých traumat a bolestí
 • Techniku sebeléčení, která Vám zabere pár minut denně
 • Návod, jak zvládnout úspěšně Váš vlastní duchovní růst
 • Jak se vědomě dívat na sebe, svět a své místo v něm
 • Jak si pomocí Shambally nastavit průběh dne, schůzky, zkoušky, pohovoru, atd.
 • Jak správně na duchovní růst a snadnou meditaci
 • Jak rozvíjet svou intuici, léčitelské schopnosti a další dary Vaší duše
 • Jak cítit energii, jak vnímat svým vnitřním zrakem
 • Jak posílat energii více lidem najednou
 • Jak zlepšit Vaše vztahy
 • Jak si okamžitě zlepšit náladu a zvýšit si osobní vibrace
 • Jak si vědomě přitáhnout, co si skutečně přejete

... a mnohem více v mém online video kurzu
... a ještě mnoho více v mém návodném Ebooku
... a ještě více také v bonusové členské sekci

Šambala 1024 je určena jak pro naprosté začátečníky, tak pro ty, kdo jsou v duchovních naukách jako ryba ve vodě.

Není potřeba mít žádnou nějakou speciální předchozí zkušenost. Shamballa 1024 je 100% právě pro ty, kdo to se zlepšením svého života a duchovnem myslí vážně, ať už se ve svém duchovního růstu nacházejí v jakémkoliv bodě.

Svou cestu Shambally můžete začít právě DNES.

Ohlasy na můj online kurz Šambaly 1024

„Martine, velmi Vám děkuji za veškeré materiály, videa, nahrávky a videokurzy k mému zasvěcení do energií Shambala 1024. Úžasla jsem plná radosti nad Vaším nevídaným přístupem ke klientům. Vaše materiály k Shambale jsou úžasné a obsáhlé. Dostavil se u mne postupně krásné pocity rovnováhy, štěstí a harmonie. Za Vaši ochotu a péči Vám patří velké DÍKY.“
Jiřina M.účastnice online kurzu Shamballa 1024
„Při mém zasvěcení Šambaly 1024 jsem cítila krásné intenzivní teplo v mých dlaních. Nejvíce jsem vnímala proudící energii Šambaly 1024 na levé dlani. Na čakře srdce jsem si uvědomovala báječný pocit lásky. Ke konci zasvěcení mi tekly slzy. Bylo to krásné. Děkuji Vám, vše proběhlo v pořádku tak, jak mělo.“
Hankaúčastnice online kurzu Shamballa 1024
Shamballou se zabývám pořád a dokonce si dovolím říci, že jsem si nejen díky ní sám objevil některé techniky, o kterých jsem ještě neslyšel. V meditacích jsem se naučil využít všechny možné schopnosti, přestal jsem lpět na spoustě věcech a usmířil se jak sám se sebou, tak s lidmi kolem sebe. A je toho mnohem mnohem víc, něco málo jsem si sepsal do poznámek. Zasvěcení do Shambally 1024 na tom mělo obrovský kus zásluhy a za to děkuji jak Vám, tak Shamballe. Děkuji Vám, Martine, za vše, že jste tu pro mne vždy byl.
Ivo R.účastník online kurzu Shamballa 1024
Zasvěcení do Shambally bylo velmi příjemné, mně Shamballa připadá taková něžná laskyplná energie s vysokou vibrací, a přitom zajímavé je, že se cítím uzemněná a tak nějak víc napojená na Matku Zemi. Meditace na Video kurzu byla úžasná, cítila jsem silnou, však jemnou energii a silný pocit sounáležitosti. Martine moc moc děkuji
Jarka S.účastnice online kurzu Shamballa 1024
Krásný den Martine, Včera jsem prošla zasvěcením do Shambally 1024 a musím vám říct: Měla jsem nádherné pocity! Do dlaní jakoby mi někdo něco psal, mravenčení rukou až po ramena, poté jemné mravenčení v oblasti třetího oka, jakoby se ještě více snažilo otevřít, a pak jsem na chvíli viděla barvy, světla, jakoby světla andělů, tak bych to asi přirovnala a bylo mi celkově moc hezky.
Janča K.účastnice online kurzu Shamballa 1024

Všechny reference na této stránce jsou ověřené (e-mailem nebo zprávou ze sociálních chatů a fakturačním systémem) a pocházejí od mých zákazníků.