Jak vám Shamballa pomůže změnit váš život

Díky Shamballe se naučíte, jak přijímat vesmírnou energii, zvýšit si vibrace, pročistit svůj energetický systém pro lepší fungování vaší vlastní energie, a to vše proto, abyste si mohli vědomě přitáhnout a tvořit takový život, jaký se rozhodnete žít.

Jak Shamballa mění život?

Když vědomě pracujete s energií Shambally, zvyšuje se i vaše vlastní úroveň energie, a vaše energie začíná po vašem těle, po vašich energetických centrech a auře proudit.

Pravidelným praktikováním Shambally a tím, že přijímáte vesmírnou energii a kombinujete ji uvnitř vašeho těla a energetického systému se svou vlastní životní energií, dostáváte se do dlouhodobé přirozené harmonie, do vyváženosti, do stavu, kdy se cítíte skvěle, zdravě, spokojeně a cítíte napojení na své vlastní božství.

A následně tím, jak se cítíte, ovlivňujete i své okolí, partnera, děti, kolegy v práci a v podstatě každého, koho potkáte. Vyššími vibracemi jim projasňujete dny.

Naučte se přijímat vesmírnou energii Shambally

V přirozeném stavu by každé tělo mělo být schopné přijímat kvalitní vesmírnou energii. Tuto schopnost si však lidé zablokovali díky nastavení společnosti a výchově, a proto duše lidí strádají.

Naučte se díky Shamballe přijímat vesmírnou vysokovibrační kvalitní energii, která nakrmí vaši duši a pomůže vašemu tělu rozproudit jeho vlastní energii. Dojde tím k hlubokému napojení se, propojení a probuzení léčení. Lidé často při práci s energiemi a při meditacích prožívají silné, příjemné, někdy až extatické stavy. Díky Shamballe se naučíte užít si jakýkoli okamžik jako nekonečný pocit štěstí.

A během toho všeho probuzení, zvědomění, duchovní transformace, po cestě k harmonii a vnitřnímu klidu navíc dochází i k léčení různých bolestí, traumat, nemocí a potlačených emocí. To vše je propojeno a děje se souběžně a ideálním způsobem tak, jak je to pro vyšší dobro každého z nás.

Zázraky se dějí

Když lidé praktikují cestu Shambally a vědomě přijímají energii, vědomě pracují s dechem, s meditací a se svým léčením, velmi často se v krátkém čase dějí až nevídané zázraky.

Od roku 2010, kdy jsem začal Shamballu učit, jsem těchto zázraků viděl nespočet a velmi rád pomohu dosáhnout zázraků v životě i vám. Jediné, co pro to musíte udělat, je přihlásit se do mého online kurzu Shambally, aby vaše cesta k lepšímu životu mohla začít co nejdříve.

Díky cestě Shambally jsem si uvědomil a velmi brzo převedl do praxe to, že se můžu vědomě rozhodnout být každý den šťastný a prožívat své dny v dostatku energie. Každý den se mohu cítit naplněný a spokojený.

A k tomuto všemu jsem získal přístup právě díky dennímu praktikování cesty Shambally a dostatku kvalitní vysokovibrující životní léčivé vitální energie, kterou si mohu z vesmírného zdroje kdykoli snadno doplnit.

Autor: Martin Ospalík

„Jsem lektor online kurzů Shambally, spirituální průvodce, léčitel a snílek. Mým snem je, že všechny bytosti budou žít šťastně a v souladu se záměrem své duše a Vesmírem. Na tomto pracuji od roku 2010."

Léčivá energie Shamballa

Minikurz + Meditace zdarma

Zapište se do e-mailového minikurzu Shambally zdarma a získejte přístup k sérii e-mailů = mini skripta Shambally - manuál Shambally. A navíc každý měsíc se můžete zdarma (nezávazné) zúčastnit dálkové energetické meditace.