Online kurz
SHAMBALLA 1024
I. a II. stupeň

Staňte se léčitelem svého života. Shamballa je moderní cestou transformace, léčení, duchovního, osobního a vztahového růstu, je to nejjednodušší technika práce s vlastní i univerzální životní energií. 

SHAMBALLU 1024 I. a II. stupeň už máte? Podívejte se na nabídku kurzů SHAMBALLA III. stupeň >>SHAMBALLA IV. stupeň >>

Přejete si proměnit svůj život?

Shamballa 1024 je významným krokem pro Vaše napojení se na svou podstatu, duši, duchovní průvodce, způsob otevření a probuzení vlastní intuice. Je to cesta k dlouhodobě udržitelnému, vědomému, zdravému, klidnému a šťastnému životu. Shamballa je pro mnohé pokročilé stylem života a otevřeným svobodným způsobem chápání Vesmíru a vnímání vlastní duše.

Bude mi ctí být Vaším průvodcem

Váš Martin Ospalík
učitel Shambally, Reiki, meditace a léčení s energiemi

Kurz Shambally a DNEŠEK pro Vás mohou být důležitými milníky na Vaší cestě. Než půjdete dál, zastavte se na chvíli a naciťte si tuto stránku. Stojí to za to...

Shamballa 1024 je online kurz, ve kterém:

 • projdete hlubokým vnitřním růstem;
 • prožijete mnoho uvědomění, AHA-momentů;
 • získáte pro sebe mnoho péče, podpory;
 • (re)startujete samoléčebné procesy;
 • obnovíte vnitřní rovnováhu;
 • propojíte se se zdrojem energie;
 • a v neposlední řadě získáte schopnost posílat nejen sobě, ale i druhým léčivou energii, která není nikterak omezena na množství či potenciálu.

Průvodcem na Vaší cestě budu já

Martin Ospalík

praxe výuky Shambally a meditace sahá již do roku 2010. Díky vlastnímu velkému probuzení jsem v životě brzy pochopil (ve svých 16 letech), kterou cestou se vydat. Brzy jsem rozpoznal, jaké dary mi Vesmír k tomu propůjčil. Tyto dary jsem znovu-objevil ve své duši právě díky Shamballe.

Poznání je mou životní cestou. Pomáhat druhým při jejich vlastním poznání, léčení a duchovním růstu jsem přijal za své poslání v tomto životě. Mám to požehnání, že mi Vesmír vždy posílá právě ty lidičky, kterým mám, co předat. A kdo ví, třeba se z minulých životů již známe. Náhody? Ty neexistují... Budete-li chtít, jistě na to vše společně přijdeme. Jsem připraven být Vám po boku a jít s Vámi kus Vaší cesty. Těším se na Vás.

Co je SHAMBALLA a co můžete očekávat?

Shamballa 1024 (čteme: „šambala 1024“) je výtečný, geniálně jednoduchý systém duchovního růstu, léčení a cesty k pochopení, VĚDĚNÍ, štěstí a harmonii, který vytvořila spirituální učitelka June Stephansen v roce 2003. Od té doby Shamballa 1024 ušla dalekou cestu a pomohla stovkám tisíc hledajících po celém světě.

Shamballa 1024 je báječná spirituální technika, je to ucelený komplexní systém práce s vesmírnou energií s možnostmi, o kterých jsem já sám předtím, než jsem Shamballou prošel, ani nesnil.

Energii Shambally (pro léčení a podporu) můžete předávat nejen sami sobě, ale i druhým lidem, zvířatům, místům, domům, zahradám, stromům, rostlinám.

Ohlasy na můj online kurz Šambaly 1024

Marti, dnes bych Vám ráda dala zpětnou vazbu k mému zasvěcení do Shambally 1024. Popravdě v den, kdy jsem už tak nějak nevěděla kudy kam a přestávala věřit, že může být lépe jsem uslyšela mé vyšší já, jak mi důrazně říká “Shamballa” a bylo to natolik silné, že jsem vzala ihned notebook a začala googlit, protože to pro mne bylo nové slovo, které jsem předtím neslyšela.

Takto jsem našla Vaše stránky a poté, co jsem je otevřela, do mne začala proudit překrásná energie, na kterou se nedá zapomenout: přes korunní čakru do mého těla proudila překrásná láskyplná silná energie a měla jsem pocit, že ji cítím v každém kousku mého těla a ruce mi neuvěřitelně hřály a já se začala cítit konečně lépe a měla sílu se zvednout a jít dál, překrásný zážitek, který si každý den připomínám! …jsem moc ráda a vděčná, že cítím, jak mi Shambala dodává pocity síly, naděje, bezpečí a já v ní cítím obrovskou podporu … Srdečně Vám Martine za vše děkuji.
Katka
Martine, pracuji jako psychoterapeutka a Váš kurz Shambally 1024 mi pomohl objevit nové možnosti, jak sebe samu energeticky chránit před náročnými sezeními s mými klienty a jak v některých případech dokonce pomocí Shambally některá pracovní témata lépe řešit. Velice děkuji také za možnost s vámi řešit mé otázky a dotazy.
Zdeňka
Namasté, Martine, mé zasvěcení do Shambally 1024 bylo provázeno ještě silnějším prožitkem než jsem měla u Reiki. Děkuji a pokračuji dál, protože tudy vím, že je moje cesta. Děkuji.
Hanka M.
Zasvěcení do Shambally bylo velmi příjemné, mně Shamballa připadá taková něžná laskyplná energie s vysokou vibrací, a přitom zajímavé je, že se cítím uzemněná a tak nějak víc napojená na Matku Zemi. Meditace na Video kurzu byla úžasná, cítila jsem silnou, však jemnou energii a silný pocit sounáležitosti. Martine moc moc děkuji
Jarka S.
Krásný den Martine, Včera jsem prošla zasvěcením do Shambally 1024 a musím vám říct: Měla jsem nádherné pocity! Do dlaní jakoby mi někdo něco psal, mravenčení rukou až po ramena, poté jemné mravenčení v oblasti třetího oka, jakoby se ještě více snažilo otevřít, a pak jsem na chvíli viděla barvy, světla, jakoby světla andělů, tak bych to asi přirovnala a bylo mi celkově moc hezky.
Janča K.
Shamballou se zabývám pořád a dokonce si dovolím říci, že jsem si nejen díky ní sám objevil některé techniky, o kterých jsem ještě neslyšel. V meditacích jsem se naučil využít všechny možné schopnosti, přestal jsem lpět na spoustě věcech a usmířil se jak sám se sebou, tak s lidmi kolem sebe. A je toho mnohem mnohem víc, něco málo jsem si sepsal do poznámek. Zasvěcení do Shambally 1024 na tom mělo obrovský kus zásluhy a za to děkuji jak Vám, tak Shamballe. Děkuji Vám, Martine, za vše, že jste tu pro mne vždy byl.
Ivo R.

V čem se odlišuji a co nabízím

Možná už nějaký kurz Shambally máte za sebou...

Možná jste obdrželi nekvalitní studijní materiály. Postupy, které nedávaly smysl nebo byly zbytečně složité. Výuka byla nekvalitní nebo nejčastěji žádná. Pouze Vám někdo zaslal pár stránek textu na e-mail a Vy jste z toho nevěděli vlastně nic. Snažíte se, ale stále Vám něco chybí a nevíte, co si o Shamballe myslet... 

Nic takového se vám u mne nestane!

 • Celou výukovou část Shambally jsem pro Vás připravil a natočil jako obsáhlý video kurz. Tento videokurz má několik částí, ve kterých se postupně naučíte VŠE, co potřebujete vědět, znát a hlavně DĚLAT, aby Vaše transformace, aby proměna Vašeho života byla úspěšná, kompletní a aby měla VÝSLEDKY. Jedná se o nejrozsáhlejší video výuku na česko-slovenském trhu.
 • Zároveň budete mít k dispozici podrobné studijní materiály (skripta, Ebooky), které jsem od roku 2010 postupně tvořil, aktualizoval a rozšiřoval dle častých dotazů.
 • Součástí kurzu jsou také každý měsíc živé webináře pro odpovídání dotazů. A v neposlední řadě další bonusové materiály (videa, meditace..) v členské sekci.

Vaše zpětná vazba je pro mne nejdůležitějším ukazatelem kvality mé práce

Jsem velmi šťastná, že mě k Vám Andělé dovedli 🙂 . Máte všechno to, co jsem dlouhou dobu hledala. Celá Vaše skripta jsou udělána moc hezky. Ještě jsem se s ničím takovým nesetkala. Kdybyste viděl, co jsem dostala za materiály dříve, tak byste se pobavil – nechci ale nikoho shazovat. Četla jsem knihy a snažila se sama vzdělávat, ale Vy máte svá skripta opravdu moc hezky udělaná.
Soňa P.
Musím Vám napsat jak moc na mě zapůsobila Vaše skripta: Jedním dechem jsem si přečetla. Ani ve snu by mě nenapadlo, čeho je univerzální léčebná energie schopna. Je to úžasné jen o tom číst, natož to prožívat. Jsem opravdu moc ráda, že mi přišla Shamballa do života a já ji díky Vám budu prožívat. Děkuji.
Dana Š.
Naprosto úplně spokojena, nelze vytknout vůbec nic. Jste skvělý Mistr, pečlivě se staráte o své žáky, vždy a ve velmi krátkém čase odpovídáte a reagujete na mé dotazy, ceny velmi příznivé a k tomu navíc ještě dárečky a také možnost zopakování zasvěcení, možnost zasvěcení na dálku - nemusím nikde jezdit, ... Prostě jste ten nejlepší, nevím, kde bych takového Mistra hledala. Děkuji Vám velmi moc za to všechno, co jste mi poskytl a také děkuji Bohu, že jsem Vás našla.
Ivana

Co všechno vás v kurzu naučím?

 • Vše o léčení s energií
 • Dávat energii sobě a druhým (osobně i na dálku)
 • Jak projít léčením minulých traumat a bolestí
 • Techniku sebeléčení, která Vám zabere pár minut denně
 • Návod, jak zvládnout úspěšně Váš vlastní duchovní růst
 • Jak se vědomě dívat na sebe, svět a své místo v něm
 • Jak si pomocí Shambally nastavit průběh dne, schůzky, zkoušky, pohovoru, atd.
 • Jak správně na duchovní růst a snadnou meditaci
 • Jak rozvíjet svou intuici, léčitelské schopnosti a další dary Vaší duše
 • Jak cítit energii, jak vnímat svým vnitřním zrakem
 • Jak posílat energii více lidem najednou
 • Jak zlepšit Vaše vztahy
 • Jak si okamžitě zlepšit náladu a zvýšit si osobní vibrace
 • Jak si vědomě přitáhnout, co si skutečně přejete

... a mnohem více v mém online video kurzu (2h:23min)
... a ještě mnoho více v mém návodném Ebooku (105 stran)
... a ještě více také v bonusové členské sekci

Šambala 1024 je určena jak pro naprosté začátečníky, tak pro ty, kdo jsou v duchovních naukách jako ryba ve vodě.

Není potřeba mít žádnou nějakou speciální předchozí zkušenost. Shamballa 1024 je 100% právě pro ty, kdo to se zlepšením svého života a duchovnem myslí vážně, ať už se ve svém duchovního růstu nacházejí v jakémkoliv bodě.

Svou cestu Shambally můžete začít právě DNES.

„Martine, velmi Vám děkuji za veškeré materiály, videa, nahrávky a videokurzy k mému zasvěcení do energií Shambala 1024. Úžasla jsem plná radosti nad Vaším nevídaným přístupem ke klientům. Vaše materiály k Shambale jsou úžasné a obsáhlé. Dostavil se u mne postupně krásné pocity rovnováhy, štěstí a harmonie. Za Vaši ochotu a péči Vám patří velké DÍKY.“
Jiřina M.
„Při mém zasvěcení Šambaly 1024 jsem cítila krásné intenzivní teplo v mých dlaních. Nejvíce jsem vnímala proudící energii Šambaly 1024 na levé dlani. Na čakře srdce jsem si uvědomovala báječný pocit lásky. Ke konci zasvěcení mi tekly slzy. Bylo to krásné. Děkuji Vám, vše proběhlo v pořádku tak, jak mělo.“
Hanka
Martine, Vaše zasvěcení Shambally mi mění život! ♥ Mnohokrát děkuji za vše, co pro mě děláte, že jste tady pro mě. Moc se těším na další cestu Shambally. Srdečně zdravím a přeji hezké dny!
Alena Z.
Martine, mnohokrát Vám děkuji, zasvěcení do I. a II. stupně Shambally 1024 bylo moc příjemné. Vnímala jsem pocity chladu i tepla, vystřídané pocity hlubokého uvolnění i pocity jakoby znovuzrození. 🙂 Chvílemi ve vlnách pulzující výrazná záře. Byla to nádhera. Martine, mockrát Vám děkuji, byl to neuvěřitelný a velice silný zážitek. Namasté
Kamila L.
Martine, studuji u vás dlouhodobě Shamballu, prošel jsem všemi Vašimi kurzy Shambally a jsem s Vašimi službami na 100% spokojen, víc to už nejde. Oceňuju velice možnost opakování a posílení zasvěcení, kvalitní obsáhlé materiály a odpovídání dotazů na webinářích.
Vladan S.
Dobrý den, Martine, včera jsem měla zasvěcení do 1. a 2. stupně Shambally 1024. Vše krásně fungovalo, energie byla nádherná a čistá. Chválím také váš moderní přístup 🙂 Děkuji.
Jana K.
Marti, mám za sebou zasvěcení do Shambally 1024. Děkuji za veškerou péči, moji přípravu na zasvěcení a poléčení mých bloků. Mezi 9:30–10:30 to bylo tak silné, že jsem to vnímala i v pracovním fofru. Nejdřív srdeční čakru, dlaně, 3. oko i chodidla. A 3. oko si vibruje pořád celý den, krásné pocity. Vypadá to, že se mám na co těšit.
Katka V.
Víte, já jsem Shamballu 1024 absolvovala předtím jinde, ale tam jsem nedostala žádné pořádné materiály, ani vysvětlení…byly to vyhozené peníze. AVŠAK to se s Martinem Ospalíkem nedá srovnat. Velice dekuji za přehledné informace, obsáhlé materiály a video kurz. Martine, jsem Vám za vše moc vděčná. Jsem ráda, že jsem si kurz Shambally udělala znovu – a právě u Vás. Konečně jsem Shamballu pochopila. Příjemných uvědomění jsem zažila opravdu hodně a ještě zažívat budu. Nenašla jsem zatím nikoho, kdo by byl tak daleko jako Vy a takto otevřeně a široce se k tématům duchovního vývoje věnoval. Velice děkuji.
Zdeňka
Martin, ďakujem za poskytnutú starostlivosť, ktorú som dostala spolu s Vašimi kurzami Shambally. Cítim sa konečne dobre, a vďaka tomu som sa rozhodla, že u Vás absolvujem ešte ďalšie kurzy. Dakujem z celého srdca.
Erika G.

Co vše je součástí online kurzu 

a kolik kurz stojí?

Výuková videa v členské sekci

 • Předtočený VIDEO KURZ 1. a 2. stupně Shambally 1024 v délce 2h:23min

Kurz s podporou

 • Drobné rady zdarma emailem
 • Podpora v rámci online komunity podobně naladěných lidí ve skupině na FB

Obsáhlá skripta v PDF k tisku

 • E-book v rozsahu 105 stran

Účinné Meditace

 • Meditaci na lásku

 • Meditaci pro souznění

Zasvěcení a opakování zasvěcení

 • ZASVĚCENÍ 1. a 2. stupně Shambally 1024 na dálku

 • Možnost opakování zasvěcení pro vaše léčení a posílení vaší schopnosti používat Shamballu

Poléčím a pročistím vaše bloky

 • Na zasvěcení vás energeticky připravím, takže budete energii nádherně vnímat
 • Aby se vám postupně otevíraly vaše dary duše, pročistím cokoli, co bude potřeba (negativní programy, přísahy/sliby z minulých životů, vč. bloků na duchovno a léčitelství)

Certifikát o absolvování kurzu

 • Energii Shambally 1024 můžete využívat nejen pro sebe, ale můžete ji nabídnout i svým klientům

 • Vystavte si certifikát v provozovně či na vašem webu, a dejte tak vědět svým klientům, že na sobě pracujete a dále se vzděláváte