Ideální zasvěcení do Shambaly (UPGRADE Shambally)

Toto zasvěcení je pro ty z vás, kteří se chtějí okamžitě (ihned) posunout na tu nejvyšší dostupnou úroveň ve všech zasvěceních, která ode mne již máte.

Je to okamžité naboostování vašeho duchovního posunu.

 • Máte už všechna zasvěcení Shambally a rádi byste šli ještě dál?
 • Hledáte možnosti, jak navýšit svoje vibrace a energii?
 • Přejete si mou další vibrační podporu, pomoc při reaktivaci duchovních talentů a darů vaší duše a nebo zkrátka byste se rádi podívali, kam dále a výše vás Vesmír může pustit?
 • Chcete probádat další možnosti vašeho duchovního, energetického a léčitelského potenciálu? Přejete si prozkoumat, kam dále se můžete posunout?
 • Cítíte, že je před vámi ještě něco víc a že můžete jít na vyšší stupeň na své duchvní cestě?

Naboostujte svůj duchovní posun.

V okamžiku! 

Zní to možná skoro neuvěřitelně, ale skutečně je možné, abyste se na své duchovní cestě v okamžiku posunuli na vyšší úroveň.

Ideální zasvěcení do Shambally je jako výtah, kterým vás v jediném okamžiku vyvezu do výšin, o kterých v tuto chvíli nejspíše jen tiše doufáte a sníte. 

Váš Martin Ospalík
učitel Shambally, Reiki, meditace a léčení s energiemi

Už jste slyšeli o zasvěcení Shamballa Křišťálových lustrů, Shamballa rostoucí trávy, Sluneční shamballa, Čirá Shamballa, Skleněná shamballa, Shamballa čerstvého vzduchu. 🙂 Nebo snad Zvířecí Shamballa, Měsíční, Zlatá, Stříbrná, Alfa. Shamballa 4000, 5000, 6000,.... 30000, 30D, 800D. 😀 

Trošku nadsazuji a žertuji. Každopádně: 

Mám pocit, že se s dalšími a dalšími placenými stupni roztrhl pytel, často jsou však bez reálné přidané hodnoty pro klienta, a typicky bez jakýchkoli skript. Dávno jsem věděl, že touto cestou nekonečného navyšování placené nabídky jít nechci, protože je to cesta donekonečna a nevidím v tom od určité úrovně žádnou přidanou hodnotu, kromě hry čísel. V naprosté většině případů se už ani nejedná o další vzdělávání, ale pouze o nějakou snahu leckterých lektorů vymýšlet další a další stupně energie (často na úkor kvality či další přidané hodnoty pro klienta.. a to vše typicky za vyšší tisíce korun... Toto není zkrátka moje cesta.
Martin Ospalík

Nabízím vám účinnou a férovou cestu

Cesta Shambally, tak jak ji učím (Shambala 1.- 4. stupeň + Shamballa 2002 + Shamballa 3110 + Shamballa  12D + Kristova Shamballa  + Buddhova Shamballa), je dokonalá a hotová. Není potřeba k ní nic přidávat. I když jsem hledal. Ale prostě není nic, co bych tam přidal. Ta cesta je hotová. Není třeba ji (uměle) navyšovat. 

Můžete ji však účinně a cíleně navýšit / naboostovat. A to pomocí Ideálního zasvěcení do Shambally. 

Není potřeba si kupovat další a další „nesmyslné“ produkty a zamotávat se ve zbytečné složitosti. Tím neříkám nebo netvrdím, že si nemáte někde něco objednávat, netvrdím, že můj úhel pohledu a moje cesta je ta jediná správná.

Nicméně nabízím Vám toto jako úhel pohledu člověka, který s energiemi pracuje denně od roku 2010 a to nejen osobně, ale i pro klienty, vytvořil vlastní online kurzy Shambally a dalších energií. Tedy dávám Vám svůj úhel pohledu jako člověk s mnoha zkušenostmi a férovým přístupem. 

K čemu je a co dělá

Ideální zasvěcení do Shambally

Možná si v duchu říkáte: „Všechno mám, ale chci se přeci jen ještě posunout.“ Pak je Ideální zasvěcení do Shambally tou nejlepší a nejúčinnější možností, jak toho dosáhnout. 

Ideální zasvěcení do Shambally je boost, urychlení. Díky němu se můžete rychle, doslova okamžitě, posunout na vyšší úroveň.

 • Ideální zasvěcení do Shambally Vám víc pootevře schopnost s energií Shambally pracovat.
 • Jakoby se zvyšuje Vaše kondice (jako u sportovců). Posouváte se čím dál tím výš. Na vyšší level energie. 

Ideální zasvěcení do Shambally není žádná nová verze Shambally, ale je to unikátní služba od mě - Martina Ospalíka, jak Vás - klienta vytáhnout výš. Na vyšší energetickou a spirituální úroveň. 

Není to tedy žádná další Novější energie.

 Je to můj vlastní zasvěcovací rituál, vlastní zasvěcovací proces, kdy Vám rozšířím vibrace Shambally na úroveň, s jakou pracuji v daný okamžik já sám.

A pokud si budete chtít tímto procesem projít opakovaně s nějakým časovým odstupem, tak se na mě můžete znovu obrátit.

Martine, Děkuji moc za Upgrade zasvěcení. Bylo to super, velmi silné, krásné... až se mi rozbušilo srdce. Vydržela jsem energii krásně cítit hodinku a půl. Bylo to celé příjemné, v klídku a odblokovala se mi i krční páteř :-). Následný víkend jsem strávila v krásné přírodě, a tak mi bylo o to víc fajn. Děkuji za prožitek.
Radka O.

Pro koho je Ideální zasvěcení do Shambally

 • Pro všechny, kdo chtějí své zasvěcení rozšířit.
 • Pro ty, kteří aktuálně něco řeší a stále ne a ne se posunout a prolomit to. 
 • Pro ty, co chtějí lepší proudění energie. 
 • Pro ty, co chtějí vyšší kvalitu energie, se kteru mohou HNED pracovat. 
 • Pro všechny vnímavé, kteří vidí svůj energetický kanál jako vzácné vlastnictví, chtějí o něj pečovat a nechtějí si ho (s prominutím) „zasrat“ koupením nějakého bulshit produktu. 
 • Pro ty, co mají dokončenou cestu Shambally, ale chtěli by jít ještě dál, zdokonalovat se v práci se Shamballou. 
 • Ale také pro ty, kdo ještě nemají cestu Shambally u konce, protože nechtějí další stupeň. Ale chtějí hlouběji probádat stupeň a úroveň energie, na kterém zrovna jsou.

Proč chtít Ideální zasvěcení do Shambally právě od mě

Pokud se mnou už nějakou dobu jdete, víte, že svou práci dělám poctivě a mnohdy jdu v péči o klienty za hranice. Ke každému mému kurzu dostáváte obsáhlá scripta, dostáváte přípravu a předčištění před každým zasvěcením, abyste se mohli opravdu posunout, můžete získat opakovaná zasvěcení a také jsem vám k dispozici pro vaše otázky a nejasnosti. 

Děkuji, jsem moc spokojena s Vaším přístupem i rychlou komunikací, vše co jste slíbil, jste dodržel, určitě budu Vašich služeb využívat i nadále. Moc děkuji, krásné léto, s láskou.
Romana K.
Poskytujete mi kvalitní zasvěcení, kvalitní, úplnou výuku a opravdový zájem o můj postup. Poskytujete vše, co víte. Věřím, že s Vaší pomocí dojdu tam kam chci. Děkuji.
Martina K.
Namasté, Martin 🙂 Ďakujem veľmi pekne za všetko. Ďakujem za informácie, rady, za podporu... som rada, že som na svojej ceste natrafila práve na Vás 🙂
Zuzka D.
Namasté, Martine, moc děkuji za Vaši práci, za Váš poctivý přístup a oceňuji, jak přehledně a jasně vše na video kurzech vysvětlujete. Děkuji Vám - nádhera!
Pavlína
Jiz po nekolikate sem vyuzil uceni a vedomosti pana Mistra Martina Ospalika, ma profesionalni, ale taky lidsky pristup k nam Zakum. Pokazde kdyz se naskytne neco noveho s cim si clovek nevi rady a nebo nema takove zkusenosti vzdy ochotne poradi a pomuze.
Petr K.
Vysoka kvalita energii, vstricnost, tento ucitel predava vsechny informace, ktere potrebuji a stara se o muj dusevni vyvoj soustavne. Chci a budu se dale ucit jen od vás.


Martina

S energiemi pracuji od roku 2010

Pracuji s nimi DENNĚ jak sám u sebe, tak u klientů.

Nejsem tedy žádný víkendový praktikant. Mám zasvěcení do monoha energií a to na nejvyšších stupních. Své učení předávám dál v desítkách (téměř 60) on-line kurzech. 

Pokud se v čemkoliv chcete dostat dál a vyš, je naprosto zásadní, koho si k tomu vyberete za průvodce. Každý vás může dostat jen na tu úroveň, na které je sám. Já jsem velmi vysoko. A velmi rád vás na té vaší cestě podpořím. 

Vytáhnu Vás o něco výš, než aktuálně jste

Je to jako když horolezec vytáhne toho pod sebou, když už nemůže, nebo nemá sílu jít výš sám. To stejné udělám já pro vás v té duchovní sféře. Nabízím Vám boost, urychlení.  Můžete se rychle, doslova okamžitě!, posunout na vyšší úroveň. 

Nemusíte se třeba dva měsíce sámi trápit a dost možná ani nedojít tam, kam jste si představovali. Z pozice duchovního učitele a člověka denně pracujícího s energiemi  Vám nabízím okamžitý posun na vyšší úroveň.

Posuňte se energeticky i duchovně. 

Zažijte průlom v podobě, že něco nejde a najednou to jde!

Cena a objednávka

Ideální zasvěcení (UPGRADE Shambally) je 30denní dálkový proces a stojí 2.990 Kč

Ideální zasvěcení do Shambally je 30denní proces

Po zakoupení ideálního zasvěcení do Shambally (UPGRADU SHAMBALLY) získáte možnost si v následujících 30 dnech projít ideálním zasvěcení (upgradem) tolikrát, kolikrát budete chtít (max. 1x denně).

Po 30 dnech proces skončí a vy máte možnost si jej kdykoli znovu zakoupit, vždy to bude parádní jízda - boost. To Vám slibuji.

Proces nikdy nekončí. Pořád se můžeme posouvat, je to nikdy nekončící cesta. Buddhova šambala Vás sice také umí posouvat, ale jen 1x v roce (v době 1. úplňku v roce je aktualizace), ale pokud to chcete zažívat častěji, tak je tu pro Vás Ideální zasvěcení do Shambally.  

Jak to funguje: 

 • Objednejte si své Ideální zasvěcení do Shambally.
 • Jedna objednávka (jedna platba) = dálkový proces na 30 dnů, kdy můžete přijímat UPGRADE. Kolikrát této možnosti využijete, je na vás. Limit je 1x / den. 
 • Po zaplacení dostanete možnost objednat si termíny svého Ideálního zasvěcení (UPGRADU) v rezervačním systému.
 • UPGRADE se nevztahuje jen na Shamballu ale i na všechny ostatní energie, které ode mě máte zasvěcené.

Ideální zasvěcení do Shambally je jako výtah, kterým vás v jediném okamžiku vyvezu do výšin, o kterých v tuto chvíli nejspíše jen tiše doufáte a sníte. 

Nastoupíte?

Průvodcem na Vaší cestě budu já

Martin Ospalík

praxe výuky Shambally a meditace sahá již do roku 2010. Díky vlastnímu velkému probuzení jsem v životě brzy pochopil (ve svých 16 letech), kterou cestou se vydat. Brzy jsem rozpoznal, jaké dary mi Vesmír k tomu propůjčil. Tyto dary jsem znovu-objevil ve své duši právě díky Shamballe.

Poznání je mou životní cestou. Pomáhat druhým při jejich vlastním poznání, léčení a duchovním růstu jsem přijal za své poslání v tomto životě. Mám to požehnání, že mi Vesmír vždy posílá právě ty lidičky, kterým mám, co předat. A kdo ví, třeba se z minulých životů již známe. Náhody? Ty neexistují... Budete-li chtít, jistě na to vše společně přijdeme. Jsem připraven být Vám po boku a jít s Vámi kus Vaší cesty. Těším se na Vás.