SHAMBALLA kurzy

Kompletní cesta od začátečníků po velmi pokročilé

Připravil jsem pro vás komplexní cestu Shamballou. Každý se může připojit na úrovni, kde se právě nachází. Začínáte? Pak je pro vás ideální kurz Shamballa 1024 (1. - 4. stupeň). Máte už kus cesty za sebou? Můžete pokračovat navazujícími kurzy.

Online kurzy SHAMBALLA 1024

Staňte se léčitelem svého života. Shamballa je moderní cestou transformace, léčení, duchovního, osobního a vztahového růstu, je to nejjednodušší technika práce s vlastní i univerzální životní energií. 

Shamballa 1024: 1. a 2. stupeň

Šambala 1024 je určena jak pro naprosté začátečníky, tak pro ty, kdo jsou v duchovních naukách jako ryba ve vodě.
I. a II. STUPEŇ

Shamballa 1024: 3. stupeň

Šambala 1024 3. stupeň je určena pro všechny, kteří chtějí jít v Shamballe více do hloubky a mají už 1. a 2. stupeň.
III. STUPEŇ

Shamballa 1024: 4. stupeň

Šambala 1024 4. stupeň je určena pro všechny, kteří chtějí jít v Shamballe více do hloubky a mají už 1., 2. i 3. stupeň.
IV. STUPEŇ

Navazující kurzy SHAMBALLY

Máte už kus Shamballa cesty za sebou? Přidejte se do navazujících kurzů v následujícím pořadí: Shamballa 1024 -> Shamballa 2002 -> Shamballa 3110 -> Shamballa 12D -> Kristova Shamballa -> Buddhova Shamballa -> UPGRADE Shambally.

Shamballa 2002

Shamballa 2002 nás více otevírá novým formám bytí, uvědomění a schopnosti transformace na vyšší úroveň pročištěnosti.
SHAMBALLA 2002

Shamballa 3110

Zasvěcením do Shambally 3110 se rozšíří Váš energetický potenciál a léčitelské schopnosti. Budou se Vám obnovovat další duchovní dary. 
SHAMBALLA 3110

Shamballa 12D

Zasvěcením do Shambally 12D dochází k takovému nárůstu energetického potenciálu a jeho schopností, jako byste obdrželi zasvěcení do 12 Shamball najednou.
SHAMBALLA 12D

Kristova Shamballa

Kristova Shamballa je esence čisté lásky, esence vnitřní transformace, zrcadlo duše, jež dokáže odpustit, uzdravit a zahojit úplně všechno.
KRISTOVA SHAMBALLA

Buddhova Shamballa

Buddhova Shamballa je vysoce nadčasový, stabilní a vysokovibrační energetický systém s přesahem do příštích inkarnací. 
BUDDHOVA SHAMBALLA

Ideální zasvěcení do Shambally (UPGRADE Shambally)

Okamžité naboostování vašeho duchovního posunu.
UPGRADE SHAMBALLY

Průvodcem na Vaší cestě budu já

Martin Ospalík, velmistr Shambally

praxe výuky Shambally a meditace sahá již do roku 2010. Díky vlastnímu velkému probuzení jsem v životě brzy pochopil, jakou cestou se vydat. Brzy jsem rozpoznal, jaké dary mi Vesmír k tomu propůjčil. Tyto dary jsem znovu-objevil ve své duši právě díky Shamballe.

Poznání je mou životní cestou. Pomáhat druhým při jejich vlastním poznání, léčení a duchovním růstu jsem přijal za své poslání v tomto životě. Mám to požehnání, že mi Vesmír vždy posílá právě ty lidičky, kterým mám, co předat. A kdo ví, třeba se z minulých životů již známe. Náhody? Ty neexistují... Budete-li chtít, jistě na to vše společně přijdeme. Jsem připraven být Vám po boku a jít s Vámi kus Vaší cesty. Těším se na Vás.

Objevte energii Shamballa

Zapište se do e-mailového minikurzu Shambally zdarma a získejte přístup k sérii e-mailů = mini skripta Shambally - manuál Shambally. A navíc každý měsíc se můžete zdarma (nezávazné) zúčastnit dálkové energetické meditace.