Jak mi Shamballa pomohla se sebepřijetím a láskou k vlastnímu tělu

Shamballu mám ve svém životě od roku 2010 a od té doby kráčím její cestou každý den. Za ta léta jsem prošel významným procesem vnitřního i vnějšího léčení, hlubokým vývojem vlastního spirituálního a energetického léčení, procesem uvědomění, probuzení, uzdravení a zcitlivění. Poznal jsem svá slabá místa, se kterými každý den pracuji. Našel jsem své silné stránky a jsem si vědom svých darů i míst, kde mám prostor pro další zlepšení a růst.

Sebepřijetí a láska k vlastnímu tělu

Jedním z klíčových aspektů toho, že se cítím šťastně, je sebepřijetí, kdy jsem se skrze Shamballu a praktikování cesty Shambally postupně přijal takový, jaký jsem, a začal jsem vnímat své vlastní tělo. Změnil jsem náhled na svůj život, na své tělo, na svou duši, na své talenty a dary duše.

Láska ke všem a ke všemu

Shamballa pro mě byla jednou z naprosto klíčových součástí mého probuzení a duchovního růstu a předpokladem pro to, abych dnes mohl cítit lásku. Tuto lásku cítím ke všem a ke všemu. Vnímám však, že v současnosti je pro mě stále mnohem jednodušší napsat, že miluji všechny ženy, všechna zvířata, všechny rostliny a dary, které tady máme. A musím přiznat, že milovat i všechny muže je něco, kde mám další prostor pro zlepšení a růst.

K tomu se vám zcela upřímně přiznávám, protože neříkám, že jsem osvícený a že jsem se svým duchovním vývojem skončil. Tak to vůbec není. Pouze se s vámi snažím sdílet to, že jsem od roku 2010 udělal obrovský kus práce a urazil ohromný kus cesty a vděčím za to mimo jiné právě Shamballe.

A jsem vděčný nejen za tyto velké posuny, ale i za drobnější uvědomění a menší pokroky. Jsem v tuto chvíli rád, že jsem tam, kde jsem, že miluji všechny bytosti.

Mé štěstí není závislé na druhých

Shamballa mi zpřístupnila lásku v mém nitru a vnitřní štěstí, které není závislé na druhých lidech ani na vnějších okolnostech. Má vnitřní láska, mé vnitřní štěstí a můj klid, má energie, radost a vitalita vychází z mého vlastního nitra, z mého uvnitřnění a z mého středu.

V tomto zažívám ohromnou svobodu, protože díky změně vnitřního nastavení a velkému procesu léčení, které mi Shamballa přinesla, si můžu dovolit osvobodit se od závislosti vnitřního štěstí a naplnění na jiných lidech nebo na vnějších událostech a mohu si užívat pocity radosti, naplněnosti, štěstí a lásky každý den.

Kdykoliv mám chvilku, tak zavřu oči a nacítím se dovnitř sebe. Cítím lásku, štěstí, energii, vnímám, že jsem právě tady, že žiju, dýchám, pociťuji euforii. A tyto pocity vnímám velmi intenzivně.

To vše mi Shamballa zpřístupnila a já si tyto dary můžu kdykoli nacítit a prožít si je. Mohu si užívat tyto krásné energie, emoce a vibrace, protože jsou uvnitř mě. Odblokoval jsem si je a o to šťastnější a celistvější jsem ve svém životě nejen sám pro sebe, ale i pro mou rodinu, pro mé okolí a klienty.

Vydejte se se mnou na cestu Shambally

Pokud se také chcete osvobodit od závislosti na vnějšku a chcete kdykoli vnímat pocity lásky, štěstí, radosti a naplnění přímo uvnitř sebe, tak se přihlaste do mého online kurzu Shambally a já vás postupně do tohoto výsledného stavu navedu.

Autor: Martin Ospalík

„Jsem lektor online kurzů Shambally, spirituální průvodce, léčitel a snílek. Mým snem je, že všechny bytosti budou žít šťastně a v souladu se záměrem své duše a Vesmírem. Na tomto pracuji od roku 2010."

Léčivá energie Shamballa

Minikurz + Meditace zdarma

Zapište se do e-mailového minikurzu Shambally zdarma a získejte přístup k sérii e-mailů = mini skripta Shambally - manuál Shambally. A navíc každý měsíc se můžete zdarma (nezávazné) zúčastnit dálkové energetické meditace.