Získali jste první a druhý stupeň Shambally 1024 od jiného lektora, ale nevíte, co si s ní máte počít a zda můžete pokračovat dál?

Dobrý den, Martine, mám již první a druhý stupeň Shambally 1024 od jiného lektora, ale nedostala jsem žádné materiály ani výuku, a vlastně ani nevím, co mám se Shamballou dělat. Mohu pokračovat třetím stupněm?

Shamballa jako dárek zdarma

Tento dotaz se mi v e-mailové schránce objevuje velice často. Lidé byli na nějakém úplně jiném kurzu a Shamballu k němu dostali jako dárek zdarma bez řádné výuky a bez materiálů. A teď vlastně neví, co si se Shamballou počít.

Anebo v horším případě si přímo koupili kurz Shambally 1024, ale také nedostali žádné pořádné materiály ani kvalitní výuku, někdy dokonce neproběhla vůbec žádná výuka. Někteří se dozvěděli jen pár informací o modlitbách nebo archandělech spojených se Shamballou, což samozřejmě není dostatečné a není to TO ONO.

Bohužel oba typy příběhů jsou obvyklé a setkávám se s nimi doslova každý týden. Vždy mě velice mrzí, že se to děje, protože ne všichni potom hledají další možnosti a informace. Velká část lidí, kteří se se Shamballou setkají tímto způsobem, na duchovno prostě zanevře.

A to je podle mě obrovská škoda, protože Shamballa je mnohem víc než jen několik modliteb a znalost archandělů. Je to úžasná, laskavá, fungující, jednoduchá, všestranná, nebojím se říci geniální spirituální cesta a způsob energetického léčení. Shamballa je za mě cesta, která umí proměnit a zlepšit životy jednotlivců i celých rodin.

Je třeba postavit kvalitní a pevné základy

Na výše zmíněný dotaz odpovídám, že pokud lidé neví, co mají se Shamballou dělat, nejsou si jistí základy, nemají dostatek informací z prvního a druhého stupně Shambally 1024, neměli by pokračovat dále. Měli by si znovu udělat první a druhý stupeň.

Rozumím tomu, že se lidem nechce za první a druhý stupeň znovu platit, protože mají pocit, že je již mají. Je však důležité si uvědomit, že plnohodnotný první a druhý stupeň Shambally 1024 zahrnuje nejen správné zasvěcení, ale také dostatečné a kvalitní informace a výuku. A pokud něco z toho chybí, je potřeba si tyto stupně doplnit.

Vím, že pokud by se zájemci rozhodli jít do třetího stupně bez pevných základů, informace z prvního a druhého stupně, které předávám ve svém online kurzu, by jim chyběly. Těch chybějících informací bohužel není jen pár, a navíc je důležité je propojit a zasadit do určitého kontextu, aby Shamballa fungovala dlouhodobě.

Řádné studijní materiály jsou stěžejní

Zkrátka těch 105 stran studijních materiálů + 2,5hodinová videovýuka, které předávám na prvním a druhém stupni Shambally 1024, má svůj význam. Na třetím stupni klienti dostanou 178 stran materiálů a přes 4 hodiny videovýuky a na čtvrtém stupni 103 stran materiálů a přes 5 hodin videovýuky.

A to vše má svůj důvod. Klienti potřebují mít kvalitní informace, ke kterým se mohou vracet i po letech, protože jedna věc je pročíst si materiály a projít videokurzem, ale druhá věc je mít kvalitní zdroj informací, takovou studnici návodů a řešení, ke kterým se lze v průběhu let vracet. A pokud je první a druhý stupeň přeskočen, projeví se to i v pozdějším období, kdy se právě nebude k čemu vracet.

Opětovné zasvěcení do Shambally 1024

Někteří lidé mohou mít pocit, že si mají kupovat něco, co už mají. Jestliže by to však skutečně měli, kdyby opravdu měli plnohodnotný první a druhý stupeň Shambally 1024, tak by měli i dostatečné informace. A pokud původní lektor/lektorka přistupoval/přistupovala i k zasvěcení a přípravě na něj stejně ledabyle jako k výuce a materiálům, tak opětovné zasvěcení velice prospěje schopnosti s energií Shambally pracovat.

Lidé, které přezasvětím a pročistím jejich bloky, pozorují, že jim energie proudí mnohem lépe a v daleko vyšší kvalitě. I správné zasvěcení tedy pomůže s energií Shambally lépe pracovat a dodá větší jistotu, že vše je správně a tak, jak to má být.

Zájemcům tedy doporučuji udělat si znovu a pořádně první a druhý stupeň Shambally 1024.

Pokud se však i přes výše zmíněné nevýhody rozhodnou pokračovat třetím stupněm, jejich rozhodnutí plně respektuji a přistupuji k nim naprosto férově.

Autor: Martin Ospalík

„Jsem lektor online kurzů Shambally, spirituální průvodce, léčitel a snílek. Mým snem je, že všechny bytosti budou žít šťastně a v souladu se záměrem své duše a Vesmírem. Na tomto pracuji od roku 2010."

Léčivá energie Shamballa

Minikurz + Meditace zdarma

Zapište se do e-mailového minikurzu Shambally zdarma a získejte přístup k sérii e-mailů = mini skripta Shambally - manuál Shambally. A navíc každý měsíc se můžete zdarma (nezávazné) zúčastnit dálkové energetické meditace.