Jak vybrat kurz Shambally a lektora Shambally

Na mém webu je k dispozici spousta informací, článků a materiálů o tom, co je Shamballa. Dozvíte se, že je to léčivá energie, systém spirituálního růstu a sebeléčení, duchovní cesta, cesta nalezení harmonie a klidu. Dalo by se o ní mluvit opravdu dlouho.

Shamballa je zkrátka krásná cesta, ale je důležité zvolit si na ni správného průvodce. V dnešním článku se dočtete, co byste si měli ověřit při výběru lektora Shambally a na co si dát pozor před nákupem kurzu.

Pokud se vám nechce číst, můžete se podívat na video:

Tři důležité otázky při výběru lektora

Doslova každý týden se na mě obrací lidé, že si vybrali nějakého lektora, ale jsou zklamaní z toho, že od něj dostali jen pár stránek skript, a neví, co mají se Shamballou dělat a jestli jim ta energie vůbec proudí. Zasvěcení bylo takové všelijaké a nic z něho neměli. Ze Shambally vlastně nemají žádný užitek a prostě jim nefunguje. A teď si říkají, jestli za to může Shamballa, nebo je chyba někde jinde.

Za mě je problém ve výběru lektora. A na co se tedy při výběru lektora zaměřit?

Kolik stran materiálů nabízí?

Pokud nechcete být zklamaní z toho, že dostanete málo stran skript, měli byste si vybírat lektora, který uvádí, že pro ten a ten stupeň poskytuje tolik a tolik stran textu. Potom budete vědět, že když nabízí třeba 100 stran, tak dostanete 100 stran textu. Jestliže lektor počet stran neuvádí, velmi pravděpodobně půjde pouze o pár jednotek.

Věnuje se svým klientům?

Lektora si také vybírejte podle toho, jestli deklaruje, že se klientům nějakým způsobem věnuje. Tedy že reaguje a odpovídá na otázky a v případě potřeby se na něho můžete s důvěrou obrátit.

Poskytuje opakovaná zasvěcení?

Další důležitá věc, na kterou si dejte pozor, je, zda vám zopakuje zasvěcení. Nikoli proto, že by se nepovedlo, ale z důvodu, že zasvěcení je dobré opakovat, aby se prohloubilo a člověk se lépe naladil na samotnou energii Shambally, a také proto, že opakované zasvěcení je silný léčebný proces.

Opakované zasvěcení nenabízí každý lektor. Ba naopak většina lektorů ho vůbec nedělá. Udělá vám jedno, a pokud si stěžujete a chcete vrátit peníze, protože jste nic necítili, dostali jste pár stran materiálů a vlastně o Shamballe nic nevíte, tak možná z takového lektora vymámíte jeden termín navíc. To ale podle mě není správná cesta.

Jak to mám já

Tohle jsou tři základní věci, na kterých stavím poskytování mých kurzů Shambally. U mě to není jenom zasvěcení, pdf a konec.

Mým cílem je, aby klienti byli spokojení, aby je Shamballa chytla za srdíčko a aby tou cestou Shambally pokud možno prošli co nejdál, protože tato cesta člověka pozvedne a zlepší mu život.

Obsáhlé materiály

U mě ke každému stupni Shambally klienti obdrží velmi obsáhlé a vymazlené materiály, kdy u každého stupně mám uvedeno, kolik těch materiálů je.

Opakovaná zasvěcení

Jsem si vědom toho, že pro spokojenost klientů musím něco udělat. Z toho důvodu nabízím opakování zasvěcení, a to zcela zdarma. Moji klienti mohou zasvěcení absolvovat tolikrát, kolikrát potřebují, aby byli spokojení a věděli, že jim energie proudí a funguje, a také aby si posílili svou schopnost se Shamballou pracovat.

Podpora klientů

Podporu klientů beru jako naprostou samozřejmost. Pokud mají nějakou nejasnost nebo potřebují něco dovysvětlit, mohou se na mě kdykoli obrátit. Také pravidelně každý měsíc pořádám živé webináře, které jsou pro moje klienty zdarma. Probíráme na nich různá témata, odpovídám na nejčastější otázky a lze tam načerpat další a další inspiraci.

Všichni mí klienti navíc mají přístup do videoarchivu předchozích webinářů, takže se na ně můžou kdykoliv podívat.

Videovýuka

Kromě toho moje kurzy Shambally nejsou jenom o tom, že bych klientům pouze předal pdf, byť velmi obsáhlá, ale mám také natočenou videovýuku. Videovýuka v jednotlivých Shamballách má dohromady několik dnů a moji klienti ji mají celou k dispozici. Ve videích řeknu všechno tak, jako bychom se viděli osobně, a lze si je pouštět opakovaně, klidně i po letech.

Příprava před zasvěcením

Ale to ještě není všechno. Než klienty vůbec poprvé zasvětím, strávím docela dost času tím, abych je na zasvěcení připravil. Krásně si je tak přichystám a předčistím. Tohle běžně lektoři Shambally nedělají, protože je to práce navíc, kterou klient až tak neřeší, respektive často ani vůbec neví, že by to měl řešit.

Díky této přípravě si potom mí klienti své zasvěcení krásně užívajínejsou následně třeba v týdenní chřipce kvůli nějakému očistném procesu. Jsou totiž předem emočně detoxikovaní, zhramonizovaní a spirituálně připravení na přijetí nějaké vyšší vibrace a následné zasvěcení je pro ně velmi příjemná, povznášející a intenzivní zkušenost.

Ale i kdyby se stalo, že i přes přípravu by klient na sobě pociťoval nějakou detoxikaci, tak je na to jednoduchý lék a tím je opakované zasvěcení. Opakovaným zasvěcením se energetický systém klienta dočistí, propláchne, doplní se energie a klient je lusknutím prstu v pohodě a je dotoxikovaný, vyčištěný a zálečený. Potom už si může v klidu a v pohodě užívat tu krásnou cestu Shambally.

Onu cestu seberozvoje, sebepoznání, poznání energie a své duše. Může si procítit a prožít svou schopnost přijímat a posílat léčivou energii nejen sobě, ale i druhým lidem, do budoucnosti, do minulosti. Zkrátka může dělat všechno, co ho v Shamballe učím.

Výběr lektora je klíčový

Při výběru lektora si tedy dávejte dobrý pozor. Neříkám, že si nutně musíte vybrat mě, ale pouze s vámi sdílím základní pilíře, na kterých mám vystavěnou svou výuku, a zkušenost, proč jsou moji klienti spokojení a velmi úspěšní ve své transformaci, ve svém sebeléčení a v nalézání vlastní životní harmonie.

Chci vám ušetřit i hodně peněz a mnoho zklamání, abyste zbytečně nenarazili na lektora, který vám dá jenom pár stran materiálů, kde o Shamballe nic moc nebude, nic vás nenaučí, zasvěcení proběhne v nějaké kvalitě bez přípravy, bez možnosti zopakování a bude za to chtít třeba stejnou částku nebo ještě daleko vyšší než já.

Abyste si ušetřili zbytečnou zajížďku do neznáma, před koupí kurzu si vždy zjistěte minimálně to, kolik stran materiálů lektor nabízí, co všechno je v ceně, jak to má s odpovídáním na dotazy, co zasvěcení, kolikrát je možné. A také se zajímejte, jak dlouho daný lektor učí.

Garance spokojenosti

Já učím od roku 2010, takže už vím, jak zařídit, aby to klientům fungovalo a byli spokojení. Přesto však každému klientovi navíc nabízím garanci spokojenosti. To znamená, že pokud si u mě někdo koupí kurz Shambally a nebude z jakéhokoliv důvodu spokojený, může mi ve lhůtě 21 dní od nákupu napsat a bez řečí mu vrátím peníze.

Myslím to absolutně vážně, neboť rád pracuju s klienty, kteří jsou spokojení. A těm, kteří spokojení nejsou, nemám problém peníze vrátit, protože to je tak malé procento případů, že si to můžu dovolit.

Pokud váháte a nevíte, jestli si Shamballu udělat, případně u koho, tak možná právě veřejně deklarovaná garance vrácení peněz v případě vaší nespokojenosti by vám s rozhodováním mohla pomoct.

Vždy se ale dobře informujte, jestli ten lektor garanci spokojenosti nabízí.

Jsem tu pro vás

Jestli vás Shamballa láká a rozhodnete se pro nějaký můj kurz, budu se na vás moc těšit. Také se můžete zapsat do mého pravidelného měsíčního e-mailového meditačního setkávání, které je zdarma. Stačí na mých stránkách vyplnit e-mail a jméno a můžeme být v kontaktu třeba alespoň takto. Tímto způsobem si ode mě můžete načepat ještě další materiály zdarma.

Přeji vám šťastnou ruku při výběru lektora. Vybírejte srdcem a řiďte se intuicí, nikoliv rozumem. A pokud se navíc budete řídit i mými radami, velice zvýšíte šanci, že nešlápnete vedle.

Mějte se krásně, a kdybyste měli nějaké otázky, klidně mi napište.

Autor: Martin Ospalík

„Jsem lektor online kurzů Shambally, spirituální průvodce, léčitel a snílek. Mým snem je, že všechny bytosti budou žít šťastně a v souladu se záměrem své duše a Vesmírem. Na tomto pracuji od roku 2010."

Léčivá energie Shamballa

Minikurz + Meditace zdarma

Zapište se do e-mailového minikurzu Shambally zdarma a získejte přístup k sérii e-mailů = mini skripta Shambally - manuál Shambally. A navíc každý měsíc se můžete zdarma (nezávazné) zúčastnit dálkové energetické meditace.