Silná data s opakujícími se čísly jako vrcholky transformačních cyklů aneb co se to s lidmi děje?

Máte poslední dobou pocit, že se lidé pomátli? Máte dojem, že všichni blázní a spěchají? Přijde vám, že s kýmkoli se potkáte, ať už jsou to třeba prodavačky v obchodech, nebo řidiči na silnicích, je podrážděný a nervózní? Nebo jen vy sami teď máte těžké období a často vás bolí hlava nebo se vám projevily nějaké zdravotní problémy?

Když takové období nastane, vzpomeňte si, že jde o přirozený proces transformace. Většinou se to pojí s magicky silnými daty jako 11. 1. 2011, 21. 12. 2012, dále 22. 2. 2022, ale i 22. 2. 2023, ještě silnější je pak 23. 2. 2023 atd.

Silná data s opakujícími se čísly

Jsou to data, ve kterých dominuje jedno číslo nebo nějaká kombinace čísel. A právě v těchto dnech mnohem silněji působí na planetu a na lidi transformace. Někdy se o to více dějí a vrcholí změny a lidé jsou poté přehlcení, přecitlivělí a ve stresu. Dochází totiž k tomu, že kromě klasického zvládání a stíhání všech běžných povinností se nám ještě uzavírají i různé spirituální roviny a transformace.

A to, jak vás ty vrcholy transformací, těch jednotlivých období, kdy všechno vrcholí a je to pro všechny velmi náročné, ovlivní, jestli pozitivně, nebo negativně, a jak z toho celkově vyjdete, záleží na vašich vlastních osobních vibracích a na tom, jak k tomu všemu přistoupíte a jak si toto všechno nastavíte uvnitř sebe sama.

Pracujte na sobě v průběhu celého roku

Pokud na sobě budete duchovně pracovat, budete pracovat na zvýšení svých vlastních osobních vibrací, budete postupně léčit sami sebe, uzdravovat své bloky a problémy, traumata a negativní programy duše a budete na sobě pracovat v průběhu celého roku, tak ve dnech, kdy budou jednotlivé transformační cykly vrcholit, se jejich vliv na vás výrazně sníží.

A ano, i přesto se vám bude velmi pravděpodobně v těchto speciálních dnech něco uzavírat, a asi ano, budete citlivější, ale o to lépe zvládnete tyto dny tak, aby to nebyly jenom dny, kdy jste byli rozhození a podráždění, ale aby to byly dny, kdy jste se zvládli úspěšně posunout a konečně dokončit něco, na čem jste předtím pracovali týdny nebo měsíce bez úspěchu.

Tím, že na sobě budete pracovat celoročně a půjdete svou duchovní cestou každý den, tak v okamžiku, kdy přijde nějaké toto speciální datum a vyvrcholí vibrační cykly, budete mít možnost vše přetavit z módu – bylo to hrozné období, byl to šílený den, bylo to k zbláznění, do módu – bylo to náročné, ale uvědomil/uvědomila jsem si…, úspěšně jsem zvládl/zvládla…, konečně se mi rozsvítilo, konečně jsem tomu přišel/přišla na kloub.

Konečně jsem se posunul/posunula a vím, kam mě ty předchozí dny, týdny, měsíce, nebo dokonce roky směřovaly. Nyní se mi to všechno vyjasnilo, protože se stala nějaká situace, která na mě nějak zapůsobila, a já jsem v této situaci, která nastala při jednom z vrcholů transformace, mohl/mohla pochopit, konečně vidět skrz oponu a uvědomit si.

Pokud i vy prožíváte nějaké těžké období a chcete pomoct tomu všemu přijít na kloub, chtěli byste rozklíčovat, co se vám děje v životě a jak to přenastavit, jak se připravit na další jednotlivé transformační vrcholky, rád vás přijmu na konzultaci anebo dlouhodobý mentoring.

Autor: Martin Ospalík

„Jsem lektor online kurzů Shambally, spirituální průvodce, léčitel a snílek. Mým snem je, že všechny bytosti budou žít šťastně a v souladu se záměrem své duše a Vesmírem. Na tomto pracuji od roku 2010."

Léčivá energie Shamballa

Minikurz + Meditace zdarma

Zapište se do e-mailového minikurzu Shambally zdarma a získejte přístup k sérii e-mailů = mini skripta Shambally - manuál Shambally. A navíc každý měsíc se můžete zdarma (nezávazné) zúčastnit dálkové energetické meditace.